All.I.Can.

Dla tych co nie lubią nartostrad i utartych szlaków. Skitury, ski-alpinizm, snowboard ekstremalny i pozaszlakowy a także narciarstwo alpejskie i klasyczne.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

All.I.Can.

Post autor: imbir »

http://vimeo.com/16442800

Świetny trailer !!! "To nie film - to sposób myślenia"
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
dawidos
Posty: 16
Rejestracja: 9 sierpnia 2011, o 13:24

Re: All.I.Can.

Post autor: dawidos »

Muszę przyznać, że filmik jest naprawdę niezły.
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: All.I.Can.

Post autor: imbir »

Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 137
Rejestracja: 13 grudnia 2007, o 21:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: All.I.Can.

Post autor: Mikado »

fajowo gostek zadaje 8)
dawidos
Posty: 16
Rejestracja: 9 sierpnia 2011, o 13:24

Re: All.I.Can.

Post autor: dawidos »

W końcu udało mi się dorwać ten film na necie, i myślę, że w tym tygodniu wreszcie go zobaczę. ciekawe, czy całość będzie tak zjawiskowa jak trailer :)
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: All.I.Can.

Post autor: imbir »

dawidos pisze:W końcu udało mi się dorwać ten film na necie, i myślę, że w tym tygodniu wreszcie go zobaczę. ciekawe, czy całość będzie tak zjawiskowa jak trailer :)
To prośba o recenzję :-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
dawidos
Posty: 16
Rejestracja: 9 sierpnia 2011, o 13:24

Re: All.I.Can.

Post autor: dawidos »

film trwa niecałe 80 minut, które ogląda się jednym tchem. mało gadania jak na film dokumentalny, a głównie pokazany free ride - duży plus. w tle cały czas muzyka. cały film podzielony na trzy części ("all", "i" oraz "can" - w sumie bardzo pomysłowo), na końcu przesłanie (coś w deseń: chrońcie środowisko), ale nie nachalne (przynajmniej tak ja to odebrałem).. - to takie suche fakty :)

jeśli chodzi o wrażenia... nigdy w życiu nie widziałem tak zajebistego filmu! dynamiczny, ciekawy, podkład muzyczny po prostu genialny, już nie mówię o wariactwach jakie główni bohaterowie wyczyniali i miejscach, które odwiedzili. natomiast to co jest mistrzowskie, to zdjęcia, dzięki, którym film ma nieprawdopodobny klimat.. kunszt operatorski jakich mało, po prostu aż człowiek sam ma ochotę wybrać się w świat na taką przygodę życia, zobaczyć te piękne widoki i doświadczyć takiej dawki adrenaliny. wszystkie te elementy naprawdę idealnie współgrają ze sobą i tworzą centralnie ponadprzeciętne dzieło.
wiem, że ten film wpada co prawda w zupełnie inną kategorię niż filmy fabularne, ale zdecydowanie bije na łeb z 90% produkcji filmowych/telewizyjnych itd.
byłby niesamowity na ekranie kina.. :D
zdecydowanie pozycja do ponownego obejrzenia.
Awatar użytkownika
imbir
Posty: 994
Rejestracja: 13 stycznia 2008, o 20:50

Re: All.I.Can.

Post autor: imbir »

Dzięki za recenzję. Trzeba będzie zdobyć filmik. Podzielę się wrażeniami po obejrzeniu.:-)
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldi
ODPOWIEDZ