V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: Wujek Catkiller »

ciśnieniowcy w białej furze zepchnęli nas z pudła, dramat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 8 lipca 2013, o 06:37 przez Wujek Catkiller, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 108
Rejestracja: 19 kwietnia 2012, o 09:54
Lokalizacja: Końskie / Stara Kuźnica

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: Wojtek »

Masz Waćpan pecha :mrgreen:
Jeszcze tylko parę wiosen, jeszcze parę przygód z losem...
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: 9mm »

dzięki za fajną imprezę , z Wojtkiem jechało się bardzo elegancko a nasze rozkminki na środku Masha przy przebudowie Rumburaka ,żeby mechanik zaczął działać do tyłu i żeby wyrwać się ze środka dupy , będę długo wspominał :mrgreen: Zanim zabiliśmy Rumburaka do końca to bawiliśmy się tak
Obrazek
Obrazek
pokonując dno wąwozu na trakcji na prawym boku :mrgreen: nauczyłem się naprawdę paru fajnych myczków na trawersach :D Mam nadzieję jeszcze spotkać się w tym gronie i trochę ponajeżdżać.
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: bobon »

Wujek Catkiller pisze:ciśnieniowcy w białej furze zepchnęli nas z pudła, dramat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Się nie przejmuj , bedziem protest pisać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: w regulaminie stoi że konstrukcje maja mieć dwie osie :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: Wujek Catkiller »

Poza tym klasy pomylili. Powinni być w PL-T :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
zouza
Posty: 8
Rejestracja: 20 czerwca 2013, o 22:52

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: zouza »

To ja wrzucam dosłownie kilka zdjęć załogi z białym pojazdem od nas z próby :mrgreen:

https://plus.google.com/photos/10282749 ... naP_rIazZg
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: MikeWs »

Protestów nie przyjmujemy. Karty spalone :twisted: Wygrali wszyscy, którzy odważyli się przyjechać i z nami bawić.
Podsumowanie wkrótce jak ogarnę wszystkie tematy.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: franc »

Maiki - bardzo dziękujemy za wspaniałą trasę !!! Naprawdę ilość i różnorodność prób a także okolice w Ełku są niesamowite.
A już premierowe "porzeczki" to kwintesencja przeprawy. Kto jak kto ale my z Zibim naprawdę mieliśmy sporo czasu aby nacieszyć się każdym metrem próby :wink: Rzeczka z kamykami wprost bajeczna !!!!!
Co do bazy to powoli bym ją zmieniał ( zobaczymy jak w przyszłym roku ) Jeżeli pomożesz w papierologii to ogarnę PiekiEŁKo :mrgreen: a rzeczywiście takowe można przeprawowcom tam przygotować.
Szkoda, że sporo osób robi trawersy na jo-jo i w pupie ma taśmy z mozołem wieszane przez organizatorów. Cienkie bolki i tyle. Cieszy fakt, że jednak część z nas potrafi się jeszcze bawić w terenie i z terenem. Zaczyna mnie mierzić również postawa kilku załóg z Turystyka bo ciśnienie na wynik zabija w nich to co w 4x4 przeprawowym najwazniejsze- kumpelstwo i walkę z terenem a szkoda bo prywatnie to fajne chłopaki. Co do naszego bolidu- mamy już pewne pomysły na usprawnienie trakcji i sposób na szybkościowe OS-y :) Wymaga to jednak pracy na bieżni i rzucenia szlugów :mrgreen: Najfajniejsze jest jednak to, że mieliśmy taki drajw jak na rajdzie jechanym samochodem. To samo albo i wieksze zmęczenie fizyczne, błoto po szyje, szukanie punktów i rozkminka drogi. No i nie ominęły nas również defekty i awarie. Cieszy miejsce ale musimy pracować nad tym aby móc objeżdżać GRAT-y :)
Co do dyskusji na temat organizowania imprez/rajdów przeprawowych to moim zdaniem nic sensownego nie wymyślimy. Ja bym pozostał na etapie kumpelskiego spotkania w terenie z nutką rywalizacji. Wprowadzenie ścisłych reguł sportowych zabije bowiem atmosferę a i tak ludziska będą te reguły omijać. Mi naprawdę nie przeszkadza i serwis i dodatkowy pilot - pytanie tylko na ile szukamy sprawiedliwości sensu stricto sportowej a na ile przygody i oderwania się od codziennych kłopotów ? , Reasumując trasa piękna :) :) - koszulka, naklejka, pucharek, baza.......... hmmmm.
Jeszcze raz dzięki za fajny weekend w terenie. Ełk -tu wracam !
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: Ma-Rysia »

franc pisze:Cieszy miejsce ale musimy pracować nad tym aby móc objeżdżać GRAT-y :)
- CIŚNIENIOWIEC :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
franc pisze: pucharek,
a fuj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Francu - Cie normalnie nie poznaje :mrgreen: :mrgreen:
TEAM FX
Wiktor AC
Posty: 1
Rejestracja: 8 lipca 2013, o 19:16

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: Wiktor AC »

Witam wszystkich!

Pozwoliłem sobie popstrykać troszkę fotek podczas pierwszego dnia imprezy, na terenach gospodarstwa rolnego "Szarek" Jeśli ktoś chciałby je zobaczyć, podaję link : http://www.fotosik.pl/u/robelk/album/1475807 fotki można powiększyć (do rozdziałki 1680x1050 - idealna na monitory 22" )

Zdjęcia może nie są rewelacyjne :oops: (pierwszy raz fotografowałem tego typu imprezę - zazwyczaj w obiektywie mam ptaki i inne zwierzęta) ale może ktoś znajdzie coś sobie na pamiątkę :D

Pozdrawiam
Robert
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 25
Rejestracja: 27 października 2008, o 11:08
Lokalizacja: Białystok

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: Slawek »

as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: as1 »

Wujek Catkiller pisze:ciśnieniowcy w białej furze zepchnęli nas z pudła, dramat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

jak pierwszy raz się dowiedziałem o tej taczce to myślałem Francu że mnie trochę wkręcasz, a tu proszę, można? można, ciekawe kiedy reszta załóg przeżuci się na takie pojazdy, swoją drogą to by świetnie wyglądało jakby wszyscy wystartowali z taczkami :mrgreen:
szkoda że mnie nie było, postaram się za rok, pozdrawiam wszystkich w wozach i z taczkami 8)
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, o 12:47
Lokalizacja: Konstancin

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: kalia »

dzięki za dobrą zabawę, mile spotkanie i pogawędki :) Mike dzięki jeszcze raz za opiekę, dostawy leków i pożywienia, czuje się znacznie lepiej :D
a tak oto wyglądała ostatnia próba Wujka Catkillera :P

Obrazek
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 108
Rejestracja: 19 kwietnia 2012, o 09:54
Lokalizacja: Końskie / Stara Kuźnica

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: Wojtek »

Brał przykład z Prezydenta :shock: :shock: :shock:
Jeszcze tylko parę wiosen, jeszcze parę przygód z losem...
Wiewiorek
Posty: 32
Rejestracja: 27 października 2009, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: V Noc Kormorana - III runda PLP 2013 5-7 lipca

Post autor: Wiewiorek »

Straconych okazji do zdjęć żal bardzo, zwłaszcza że o wodzie się marzyło. Pozostało nadrabiać to inaczej. A z tego nadrabiania powstało na razie to, czyli dzień pierwszy z mojego aparatu - http://www.wiewiorek.pl/Offroad%202013/ ... index.html

Ciąg dalszy nastąpi :)

Dziękuję za wspaniałą zabawę

Pacjentka z rehabilitacji :mrgreen:
ODPOWIEDZ