wakacyjny wyjazd do Rumunii

Ekspedycje i wyprawy z wykorzystaniem samochodów terenowych. Możliwość zapisów na imprezy adrenalinka.pl

Moderatorzy: franc, Student

as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: as1 »

LRPiotr pisze:As-ie z tobą to strach jechać na taką wyprawę :D ale zastanowię się jak firma ubezpieczeniowa przyjmie na siebie ryzyko wyjazdu z Tobą :twisted: :D

aż tak źle nie było, poza oczywiście nie fartownym zjazdem z górki po śliskiej trawie, reszta to zwykłe "zdarzenia mechaniczne", które zdarzają się na większości wyjazdów w mniejszym lub większym stopniu :mrgreen:
Generalnie po przygodzie ze ślizgiem w dół wyprawa zrobiła się znacznie bardziej turystyczna :mrgreen:
Zapomniałem wspomnieć że z górki z której się ześlizgnąłem pozostałe dwa auta trzeba było spuszczać na linach, bo dróżka którą wjechaliśmy zamieniła się w rwącą rzekę :mrgreen: . Czyli dwa kinetyki i jazda w dół, troszkę jak na zmocie się zrobiło przez chwilkę :evil: :D :idea: :mrgreen: 8)
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: as1 »

LRPiotr pisze:As-ie z tobą to strach jechać na taką wyprawę :D ale zastanowię się jak firma ubezpieczeniowa przyjmie na siebie ryzyko wyjazdu z Tobą :twisted: :D

a jaka firma ubezpieczeniowa, oczywiście AS Company :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: as1 »

Chciałbym również w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom wyprawy, za trud, pot, łzy, akcenty a la zmota, pewnie niedostatki itd. itp.
Mam nadzieję że w przyszłym roku w tym samym lub większym gronie pomkniemy radośnie do Albanii i Macedonii.
A tutaj kilka moich na szybko wrzuconych zdjęć:
https://plus.google.com/photos/10146542 ... 3488726785
:mrgreen:
Awatar użytkownika
rad-t
Posty: 187
Rejestracja: 20 grudnia 2007, o 16:16

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: rad-t »

fajnie się ogląda miejsca, które są znajome :) szkoda tylko tej transalpiny, my się jeszcze załapaliśmy na ostatni rok w surowym, dziewiczym stanie.
Autobus czerwony
http://www.explorerfanklub.org.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: as1 »

rad-t pisze:fajnie się ogląda miejsca, które są znajome :) szkoda tylko tej transalpiny, my się jeszcze załapaliśmy na ostatni rok w surowym, dziewiczym stanie.
niestety kasa z unii niszczy dziewicze drogi :mrgreen:
a będzie jeszcze gorzej, coraz więcej asfaltują w Rumunii, za parę lat trzeba będzie szukać bocznych dróżek, dokładnie takich z której się zsunąłem drugiego dnia :(
Jerry_Patrol
Posty: 50
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 13:04

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: Jerry_Patrol »

As, udostępniłbyś załączony link ze zdjęciami. Nie nogę go otworzyć :( . Ja swoje wrzucę wkrótce
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: as1 »

tylko że ja do końca nie wiem jak to się udostępnia, ktoś mi przed chwilką, za pośrednictwem strony, wysłał prośbę o udostępnienie, co też szybko uczyniłem. Może jakaś podpowiedź jak się udostępnia :mrgreen:
A tobie jerry to wyślę dysk z moimi wszystkimi zdjęciami i ze zdjęciami dariusa i miśki, a ty mi zgraj swoje zdjęcia, wyślij mi tylko sms-a z adresem i wyślę jutro z rana :D
Awatar użytkownika
rad-t
Posty: 187
Rejestracja: 20 grudnia 2007, o 16:16

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: rad-t »

to ja poprosiłem o udostępnienie, taka opcja jest dostępna dla osób co mają googlowe konto.

W ustawieniach albumu po prawej stronie masz przycisk ze strzałką w dół - kliknij i wybierz OPCJE UDOSTĘPNIANIA, potem UDOSTĘPNIJ PRZEZ LINK i skopiuj go i wklej tutaj. Będzie działać :)
Autobus czerwony
http://www.explorerfanklub.org.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: as1 »

no to próba, sprawdźcie czy działa
https://plus.google.com/photos/10146542 ... oIq7lfL2cw
Jerry_Patrol
Posty: 50
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 13:04

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: Jerry_Patrol »

Działa :D
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: as1 »

do końca tygodnia postaram się zgrać jeszcze zdjęcia od wesołej załogi l200. Jak zgram to wrzucę razem ze zdjęciami dariusa. To może jerry jutro Ci tego nie będę wysyłał tylko wyślę wszystkie razem, tak zrobię :mrgreen:
Jerry_Patrol
Posty: 50
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 13:04

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: Jerry_Patrol »

Tak zrób :)
Efcia
Posty: 7
Rejestracja: 13 czerwca 2013, o 20:45

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: Efcia »

As,
Fajne fotki :D jak miło kolejny raz zobaczyć znane miejsca, w których byłam :D
Chociaż niektóre drogi wyasfaltowane, to wciąż jest to cuuudowna Rumunia :D
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: wakacyjny wyjazd do Rumunii

Post autor: as1 »

ostatnia ekipa, pierwszy raz na "wyprawie" z wesołego l200 wrzuciła wreszcie foty:
https://plus.google.com/photos/11263985 ... NPhpviL5QE
:mrgreen:
ODPOWIEDZ