TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: franc »

Drogie grono rajdowe i sympatycy rywalizacji sportowej w ramach TLT. Zwracamy się z prośbą o deklarację udziału w imprezach z spod znaku TLT. Jako, że trwają rozmowy ze sponsorami chcemy mniej więcej wiedzieć ile załóg zamierza startować w tegorocznych zmaganiach. Jeżeli chcemy mieć atrakcyjne nagrody musimy zapewnić frekwencję na imprezach. Rajdy Zmota Sprint wymagają sporo przygotowań i w momencie kiedy na starcie pojawia się 11 załóg całe przedsięwzięcie wypada bardzo blado zarówno pod względem medialnym jak i budżetowym. Jeżeli nie uzbieramy minimum 6-7 załóg w każdej z trzech klas zmuszeni będziemy niestety odwołać Zmoty Sprint bo organizaowanie rajdu na takim poziomie dla 10-11 załóg zwyczajnie nie ma sensu. Dlatego prosimy serdecznie o zapisy via mail lub telefon do mnie i szczerą deklarację uczestnictwa w imprezie. Mam nadzieję, że 20 załóg jesteśmy w stanie skompletować. Deadline zgłoszeń ustalamy na 7 kwietnia. Czekamy zatem na Wasze zgłoszenia !

Taką treść opublikowaliśmy również na facebooku 8) , który to podobno ma niesamowity zasięg co niestety jest gó.....o prawdą jak cały ten portal. A tak szczerze to jeżeli nie będzie budżetu to ekonomicznie i względem sponsorów takie przedsięwzięcia są bez sensu. Narobimy się, nalatamy a potem świecimy oczami. Proszę zatem Was rajdowcy o deklarację udziały w Zmocie Sprint a najfajniej w całym cyklu TLT. Bardzo usprawnia to pracę i przygotowania. Jak zwykle czekają na Was okolice Mazowsza ( Skarboszewo lub całkiem nowa lokalizacja koło Mińska Mazowieckiego), Długosiodło i Wyszków i oczywiście Rutka Tartak. Nam pomysłów na rajdy, próby i profesjonalną organizację na pewno nie zabraknie, ważne tylko abyście Wy przybywali :mrgreen:

Listy potwierdzone :
Ekstrem

1. Grzesiek - Nowa Zmota Grat
2. Romek/Sylwia- Suzuki Jimny
3. Domele- Suzuki Samurai
4. Bodzio/Kamil - Pokemon 2
5.


Turystyk
1. Piotr/Kuba - Trocina
2. Maciek/Dagmara-Suzuki
3. Leon/Piękny-Suzuki
4. Pietraszek- Suzuki Samurai
5. Et/Rumek- Suzuki Samurai
6. Sebastian/Marcin - Suzuki Panda
7.

Przygoda
1. Jasiek - Mercedes G (g)
2. Tomek/Aga/Maciek - Nissan Patrol
3. Tomek P - Mercedes G
4. Dziewczyny :) -Suzuki Samurai (g)
5. ................
Awatar użytkownika
Paszczak
Posty: 30
Rejestracja: 13 listopada 2007, o 15:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: Paszczak »

Pietraszek ;-)

i zapisywać się Panowie/Panie bo konwencja fajna, lokalizacja super i tereny zacne.
spoko luzik
www.wawa4x4.pl
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: franc »

Lokalizacja pozostaje bez zmian czyli Skarboszewo :) - To dobrze bo to znana i lubiana żwirownia z dużym potencjałem i na pewno wymyślimy coś nowego, żeby nie było nudno. Poza tym jest dobry catering i baza u Stasia. Tylko frekwencja słaba !!!
Jeszcze 9 załóg potrzebujemy, informować znajomych proszę bo impreza naprawdę szykuje się zacna !
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: franc »

Obrazek

Tym razem jedziemy na niebiesko :wink:
Max
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2018, o 21:11

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: Max »

Witam, jestem zainteresowany startem w tej imprezie ale nigdzie nie mogę znaleźć wymogów/ograniczeń klas poszczególnych, otóż mój patrol jest dość pomotany, mam klatkę zewnętrzną i chłodnicęna pace, jest skrócony itp ale ma zamknięte nadwozie, normalne drzwi itp, jedną elektryczną wyciągarkę. I moje pytanie brzmi, w której z klas mogę jechać. Wiem że w extrem nie ma sensu bo to bydle za ciężkie i za mało zmotane jednak. Ktoś odpowiedział mi na fb z strony adrenalinki że mógbym w turystyku ale nie wiem czy traktować to poważnie:P Poza tym jak bardzo różnią się od siebie klasy jeśli chodzi o trasę do pokonania?

Pozdrawiam, Max
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: franc »

Hej
Wszystko masz na stronie adrenalinka.pl w dziale rajdy. Jest tam regulamin. Auto rzeczywiście jest z kosmosu bo do niczego go nie można zagonić ( przynajmniej u nas w TLT ). Osobiście uważam, że cięcie Patrola nie ma najmniejszego sensu bo i tak z współczesnymi autami z klasy ekstremalnej nie ma żadnych szans. A normalna buda gwarantuje choćby również możliwość turystyki :) Myślę, że koledzy z klasy turystycznej nie będą mieli nic na przeciwko, żebyś wystartował razem z nimi :)
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: franc »

Mnie się wydaje że:
Obrazek
raczej się przydadzą :mrgreen: ( jest ciepło więc troszkę się potaplamy )

Żwirownia w newralgicznych miejscach wygląda bowiem tak :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: franc »

Jest klasyk czyli 12 załóg :? Niestety to będzie ostatnia Zmota Sprint - widocznie nie ma popytu na tego rodzaju imprezy. Szkoda bo podważa to sens Ligi jako takowej. Pewno od przyszłego roku już tylko Zmota Challenge i być może Zmota Trophy zostaną w naszych propozycjach ale jako samoistne twory bez żadnej ligowej klasyfikacji. No cóż coś się kończy coś zaczyna jak mawiał klasyk 8)
Awatar użytkownika
Paszczak
Posty: 30
Rejestracja: 13 listopada 2007, o 15:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: Paszczak »

nie wiem o co kaman....
btw. ile wystartowało rok temu?
spoko luzik
www.wawa4x4.pl
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: franc »

tyle samo :roll:
Już mi się nie chce po prostu i tyle. W związku z tym następuje zmiana harmonogramu imprezy.
Wszystkie klasy zapraszamy na bazę już od 09.40-10.00 celem poznania trasy a start wspólny dla Ekstremu, Turystyka i Przygody przenosimy na 11.30. Ekstrem ma rzecz jasna swoje odjazdy na miejsca męki pańskiej i nie będzie kolidował z trasą Turystyka i Przygody. To będzie ostatnia Zmota Sprint ale mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić bo trasa jest naprawdę fajna i na pewno się wyjeździcie na maksa. Do zobaczyska w Skarboszewie.
Listonosz
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, o 17:20

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: Listonosz »

Marcin słaba frekwencja bo słabo się reklamujesz ,siła facebook jest wielka wystarczy wrzucić porę postów i ludzie się zwiedzą i przyjadą A tu nikt o ZMOCIE SPRINT nic nie wie,to moja prywatna opinia. :roll: :roll:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: franc »

Przecież jest na facebooku od 3 miesięcy :) I gówno to daje :mrgreen: :mrgreen:
Bo Facebook to gówno nad gównami 8)

https://www.facebook.com/events/200520930543152/

Ponadto termin ogłoszony był w grudniu na : rajdy4x4, terenowo.pl, expedycja.pl, turystyka4x4.pl oraz na wszystkich branżowych forach o tematyce 4x4 ( Mercedes G, Toyota LC, LR, Suzuki )

To gdzie kurna Olek jeszcze mam się ogłaszać ? W kościele ?
Listonosz
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, o 17:20

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: Listonosz »

:mrgreen: Spróbuję pomóc udostępnię parę razy na swoim koncie
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4136
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: franc »

Dzięki

Wyniki na szybko

Ekstrem:

1. Romek/Sylwia - Suzuki Jimny
2. Modzelki - Nissan Pokemon 2
3. Grzesiek/Listonosz - Jeep Ultras


Turystyk

1. Marcin/Sebastian - Suzuki
2. Rafał/ Tomek - Mercedes G
3. Dagmara/Maciek - Suzuki

Przygoda

1. Jasiek/Rysiek - Mercedes G
2. Maciek/Agnieszka - LR Discovery
3. Tomek/Julek - Mercedes G
Awatar użytkownika
Czarny
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwietnia 2009, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TLT 2018 Zmota Sprint 21 kwietnia

Post autor: Czarny »

Załoga nr. 14 proszona uprzejmie o kontakt :D
S10 project mode: on
ODPOWIEDZ