14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: franc »

Będzie jak będzie :) Grunt to prund i elektryczność :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Ma-Rysia »

Podziękowania za super impreze , pomimo kilku awarii (jedna z nich skończyła się przedwczesnym zakończeniem jazdy ) - wyjezdziliśmy się co nie miara ,
Żal mnie tylko ogarnia jak słucham ludziów co byli na imprazie końcowej :D , mam zal z nie zostałem :cry: :( :cry:

Ignac i wszyscy co pomagali w organizacji tej imprezy - Wielkie Dzieki ,
TEAM FX
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: fredzio »

TAK TRZYMAĆ CAŁY RAJD WSPANIAŁY . To był prawdziwy prolog bez marnowania czasu .Trasa ułożona wspaniale . Próby OK A IMPREZA I POCZĘSTUNEK WSPANIAŁY . Żali mi serce ściska że nie mogłem spróbować DUCHA PUSZCZY . :cry: :mrgreen: :D :wink:
marian
Posty: 55
Rejestracja: 4 kwietnia 2007, o 22:00

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: marian »

REWELACJA!!!!
Trasa REWELACJA
Próby REWELACJA
Bankiet REWELACJA
Daszek przy Litwinkach taki sobie.
Dzieki Ignac za wszystko
A Ducha Puszczy Fredziu skosztujemy ze Szczupakiem i opowiemy ci jak smakuje.
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Ma-Rysia »

marian pisze: A Ducha Puszczy Fredziu skosztujemy ze Szczupakiem i opowiemy ci jak smakuje.
marian daj znać kiedy bedzie skosztowanie tego zacnego trunku , bo ten wygrany co pazieszczak miał nam przekazać to przepadł już :cry:
TEAM FX
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Wujek Catkiller »

Pomimo kolejnej malowniczej klęski, jako że już w 2giej minucie uj...śmy napędy i półoś, to było oj było, było.
Dzięki zaawariowaniu jechaliśmy turystyczo-rekreacyjno-wspomagająco-prześmiewczo :) Troszku się naoglądaliśmy :) Ludzie po prostu zajebiści :)
Żałuję, że zabrakło nam 10 minut do zarejestrowania dachu Freda :mrgreen: Za to w 100% obserwowaliśmy zajeżyste pilotowanie Generała :mrgreen: O Szejku i baranach przy ognisku nie wspomnę :mrgreen:
Dobrego wszystkim !


PS1: Ignac nie marudź, jak trzeba to pierdolimy jazdy, przyjedziemy pomagać ;)


PS2: Robię ściepę dla Przemiłego Pana Organizatora PLP. Na kalkulator ;)
Ostatnio zmieniony 17 września 2012, o 10:55 przez Wujek Catkiller, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: franc »

Aleś TY złosliwy. Pomylić się już nie można :?: :wink: A tak serio wszystko już z Fredkiem załatwione. I oczywiście to Wasza załoga ma 3 miejsce w rocznym cyklu :) Cóż czasami w szale 10 pkt gdzies umyka ..............
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Wujek Catkiller »

Kokospoko :)

Kalkulator też się załatwi :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adas
Posty: 174
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 17:16
Lokalizacja: Bielkówko/Gdańsk
Kontakt:

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Adas »

Catkiller pisze:Pomimo kolejnej malowniczej klęski, jako że już w 2giej minucie uj...śmy napędy i półoś, to było oj było, było.
Dzięki zaawariowaniu jechaliśmy turystyczo-rekreacyjno-wspomagająco-prześmiewczo :) Troszku się naoglądaliśmy :) Ludzie po prostu zajebiści :)
Żałuję, że zabrakło nam 10 minut do zarejestrowania dachu Freda :mrgreen: Za to w 100% obserwowaliśmy zajeżyste pilotowanie Generała :mrgreen: O Szejku i wszystkich baranach przy ognisku nie wspomnę :mrgreen:
Dobrego wszystkim !


PS1: Ignac nie marudź, jak trzeba to pierdolimy jazdy, przyjedziemy pomagać ;)


PS2: Robię ściepę dla Przemiłego Pana Organizatora PLP. Na kalkulator ;)
jak Bobon bidulek zadzwonił, że coś nie bangla w przodzie w życiu bym nie stawiał na ukręconą półośkę :roll: za III w generalce PLP szacun :!:
nieważne kim jesteś lub kim staniesz się, ważne byś zawsze miał serce doobreee
PSZCZOŁA wersja extrem
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: bobon »

Ignaś wielkie dzięki za zajebistą imprezę , pomimo tego że awaria wyeliminowała nas z walki już na samym początku , to i tak było fantastycznie. Ludzie u was po prostu rewelacja.Alemu chciałem podziękować za dożywianie na trasie i pyszny obiadek . Kudłatemu za najtańszy nocleg przy kominku-2 zyla za dwóch brudasów to chyba niedrogo :mrgreen: .Adaś dzięki za próbę naprawy miśka przez telefon-Twoja znajomość tego samochodu jest dla mnie porażająca :mrgreen:
Co do liczenia wszystko jest wyjaśnione i jest OK :mrgreen: .Mam nadzieję że Ignac da się namówić i w przyszłym roku spotkamy się ponownie w Sokółce
ODPOWIEDZ