14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: franc »

Oczywiście również i od nas z Zibim wielkie podziękowania za taaaaaaką imprezę. Marcin, Marek, Ignac i cała reszta wielki szacun za tę edycję :) Szkoda tylko, że nie jechalismy przez Litwinki w dzionek. Nawet w nocy ta wioseczka była przepiękna. Próby fajne ( torfy syte :wink: ) i ułożone tak, że można było pomyśleć jak to zrobić, żeby się nie rozpaść.
Za rok damy radę :)
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Fergie »

Drodzy Państwo!
Przymierzam się właśnie do skrobnięcia relacji z Sokółki dla expedycja.pl. Jako że na własne oczka widziałam jedynie ułamek prologu i trawers, to proszę Was o pomoc. Konkretnie potrzebuję trochę info o innych próbach (np. która Wam największy kłopot sprawiła, która najbardziej się podobała itp.), ogólnych wrażeniach oraz jakieś ciekawostki i smaczki. Jeśli ktoś ma fotki i nie miałby nic przeciwko ich opublikowaniu, to poproszę na maila: fergietka@o2.pl. Do wczesnego wieczora mam czas na napisanie artykułu. Piszę for fun, nie za kasę, jeśli to komuś robi różnicę.
Pomożecie? :mrgreen:

A teraz prywatnie. Oczywiście z Sokółki wróciłam mega zadowolona. Chyba mi się już na dobre wkręciła rola sędziego :D Ale przede wszystkim miło było znowu Wasze mordki zobaczyć i poznać kolejne. Atmosfera rajdu rewelacyjna, bankiet full wypas, pogoda jak na zamówienie - ogółem super! Wielkie dzięki dla Ignaca za gościnę na najwyższym poziomie i pomoc wszelaką. Podziękowania także dla Mike'a za transport do Sokółki oraz dla Asa i Łukasza za podrzucenie do Białegostoku. Wszystkim dziękuję za miłe towarzystwo.
Niech Duch Puszczy będzie z Wami! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Stang »

Pierwszy raz na Sokółce i wrażenia baaardzo pozytywne 8)
Na próbach nie brakowało niczego tereny megawymagające megagłęboko udało się nawet dotknąć dachem lustra wody :mrgreen: organizacja i trasa bardzo dobra bankiet I liga 8) @Ignac zrobiłeś kawał dobrej roboty megaszacun 8)
I tym razem nie obyło się bez strat... zaniki prądu, niedomagająca pompa wspomagania i jazda przez niemal cały rajd z urwaną tylną półośką, ale co tam Zuza mimo wielu awarii, z niesprawnym napędem i najmniejszymi kółkami 31" dzielnie rozprawiała się z terenem :D
@Mike dzięki za jak zwykle megabezciśnieniowybezpieczny pilotaż i sędziom na trawersie za namowę do zrobienia go... tak mi się już nie chciało go robić nie dość że człek ledwo ciepły to jeszcze brak sprawnego napędu... a poszło megasprawnie i zajebiście szybko :) taki se lajtowy pagóreczek że aż się zastanawiam czemu tak mało załóg go zrobiło :wink: :mrgreen:
@Japa tak se popatrzyłem na trawersie jak jechaliście i stwierdziłem to samo co Ty... że Cię piloci naprawdę kiedyś zabiją :mrgreen: ja jednak wolę używać linki dachowej :wink:
To był naprawdę udany sezon
Teraz z niecierpliwością czekamy na zupełnie bezciśnieniową Zmotę 8)
Ostatnio zmieniony 17 września 2012, o 10:32 przez Stang, łącznie zmieniany 1 raz.
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Stang »

A teraz na ciśnieniu :wink: dawać foty i wyniki :!: :mrgreen: :mrgreen:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Wujek Catkiller »

Fergie pisze:... Konkretnie potrzebuję trochę info o innych próbach (np. która Wam największy kłopot sprawiła, która najbardziej się podobała itp.)...
dwie godziny z Bobonem pod furmanką może być ?
szejk
Posty: 12
Rejestracja: 5 kwietnia 2007, o 23:19

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: szejk »

Dawno nie byłem na takim srajdzie. Proby wyznaczone znakomicie itp. itd.
Ale bankiet-to rekord świata.
Dzięki dla Zebry, za wyciągnięcie z czarnej dupy.
Pozdrowienia dla znakomitego kucharza.
Dzida-oleeeeeeeee.
Mudmaster-gdzie jest przod.
Organizacja, sędziowanie, uczestnicy-pierwsza liga.

Serdeczne dzięki.

Pozdrawiam Szejk.
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Fergie »

Catkiller pisze:dwie godziny z Bobonem pod furmanką może być ?
Jak w bagnie, to tak :mrgreen:
Awatar użytkownika
kalia
Posty: 80
Rejestracja: 24 kwietnia 2011, o 12:47
Lokalizacja: Konstancin

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: kalia »

wielkie dzięki za wspaniałą imprezę, atmosfera i towarzystwo na prawdę świetne, tylko tak na tym naszym trawersie dużo ludzi było, a mało kto po nim jeździł :P Ignaś odwaliłeś kawał świetnej roboty i mam nadzieje że jednak w przyszłym roku nie zrezygnujesz z organizacji...jak coś przyjeżdżam z @Catkillerem i pomagamy :D

kilka fotek ode mnie, może się Fergie na coś przydadzą :) https://picasaweb.google.com/1079296659 ... IVRundaPLP
Ignacy Patrol
Posty: 182
Rejestracja: 25 lutego 2009, o 20:53
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Ignacy Patrol »

Wyniki w pierwszym poście .Ogólnie jestem chyba bardziej zadowolony od Was .Żadnych problemów porajdowych ,teren sprzątnięty .
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Stang »

@Ignacy w takim razie bardzo to cieszy, że rośnie kultura off-roadowa :D
jak jest wszystko OK to i nie ma niechęci do organizacji... może przeprawy przetrwają jeśli trend kultury się utrzyma :D
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: Fergie »

Jeszcze by mi się przydały wyniki PLP do relacji - Franc, wrzucisz?
No i fotki poproszę, fotki!
Awatar użytkownika
BODZIO
Posty: 37
Rejestracja: 5 marca 2009, o 12:47
Lokalizacja: Łomża

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: BODZIO »

Impreza super!!!!Wyjeździliśmy się za wszystkie czasy!!
Znalazłem kilka fotek Sławka pozwolę sobie je umieścić
https://picasaweb.google.com/1066849429 ... oChallenge
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: fredzio »

Ducha Puszczy Fredziu skosztujemy ze Szczupakiem i opowiemy ci jak smakuje . Oooooo nie DUCH PUSZCZ NABIERA MOCY A MA CZAS DO SIERPNIA 2013 I WTEDY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
szczupak12
Posty: 12
Rejestracja: 3 listopada 2009, o 22:07

Re: 14-16 wrzesień Sokółka Eco Challenge IV runda PLP

Post autor: szczupak12 »

Z chęciom skosztuje tego słynnego Ducha puszczy aż mi żal na sercu ze nie mogłem być a z tego co słyszałem jest czego żałować szczególnie tego boka na dojazdówce :D :lol:
ODPOWIEDZ