Vytis za Orłem

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

kacper s
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kacper s »

No właśnie jakieś szczegóły (jeśli tak owe są) to też bym chętnie się dowiedział...l
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

Szczegóły imprezy i wszelkie oficjalne info po 1 stycznia 2008 :D Wszystko zależy od tego czy podpisujemy Schengen czy nie :!:
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: Stang »

franc pisze:To będzie impreza albo dla dobrze przygotowanych aut w klasie wyczynowej albo dla średnio w klasie ekstremalnej :wink:
Przeprawówka raczej. Ale nie dla miszczów z mechanikami. Ot takie mitsu z elektrykiem czy terrano z elektrykiem będą się dobrze bawić.
Alibo Gaz lub Suza w wyczynie.
Poziom trudności = max turystyk na Zmocie. Trzeba bowiem zadbać o szerokie grono posiadaczy 4x4 nie mających ogromnego doświadczenia w przeprawówkach. Tradycyjnie również będzie to dobry pretekst do poszerzenia grona znajomych, integracji i dobrej zabawy.
Wstępna nazwa imprezy to: ZMOTKA :wink:
Pzdr
Wychodziło by na to że II Zmotki Długosiodło nie będzie :?:
kacper s
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kacper s »

Stang pisze:
franc pisze:To będzie impreza albo dla dobrze przygotowanych aut w klasie wyczynowej albo dla średnio w klasie ekstremalnej :wink:
Przeprawówka raczej. Ale nie dla miszczów z mechanikami. Ot takie mitsu z elektrykiem czy terrano z elektrykiem będą się dobrze bawić.
Alibo Gaz lub Suza w wyczynie.
Poziom trudności = max turystyk na Zmocie. Trzeba bowiem zadbać o szerokie grono posiadaczy 4x4 nie mających ogromnego doświadczenia w przeprawówkach. Tradycyjnie również będzie to dobry pretekst do poszerzenia grona znajomych, integracji i dobrej zabawy.
Wstępna nazwa imprezy to: ZMOTKA :wink:
Pzdr
Wychodziło by na to że II Zmotki Długosiodło nie będzie :?:
No właśnie jak to będzie ze Zmotką w Długosiodle....??
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: Stang »

Kacper S chyba nie dokładnie przeczytałem temat tak więc nie było tematu cytat Marcina do którego się odniosłem był z maja więc chodziło o Zmotkę tę co się odbyła, a już myślałem że Franc nazwę do innej impry zabiera :oops:

Ale pytanie o następną oczywiście jest aktualne :wink:
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: Stang »

Kacper S chyba nie dokładnie przeczytałem temat tak więc nie było tematu cytat Marcina do którego się odniosłem był z maja więc chodziło o Zmotkę tę co się odbyła, a już myślałem że Franc nazwę do innej impry zabiera :oops:

Ale pytanie o następną oczywiście jest aktualne :wink:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

Co ze Zmotką to się jeszcze obaczy :roll:
Generalnie nie chce mi się robić tylu imprez off roadowych w roku. Bo to jest kupa czasu a i zyski niewielkie.

Moje plany sięgają max 4 imprezek w roku. Na pewno Vitys PL-LIT jako najbardziej medialna i spektakularna impreza -wiosna, ZMOTA ale tylko jedna jesienna edycja oraz Transpolonia w wakacje i zimą jako połączenie off roadu i nart.

JA NIE ŻYJĘ I NIE ZAMIERZAM UTRZYMYWAĆ SIĘ Z IMPREZ OR :!: :wink:

Sporo czasu zajmują mi moje sprawy zawodowe i górskie. Ponad 3 miechy w roku spędzam w górach bądź to jako przewodnik, bądź jako instruktor oraz dla włąsnego fanu.
Tak bym chciał coby pozostało :D
Awatar użytkownika
rico69
Posty: 76
Rejestracja: 12 czerwca 2007, o 16:05
Lokalizacja: Leszno-Wielkopolska

Post autor: rico69 »

Transpolonia wiosenna miała większe obłożenie niż letnia - no chyba że tak ma być bardziej kameralnie...
Adrian
LC 95 mota się
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: Stang »

Marcin to się dobrze składa że 4 imprezy: Zmota, Zmotka, Transpolonia i Vitys to akurat 4 :wink:

Tak dla wszystkiego wpisałem już na kilka przyszłych lat w kalendarz Zmotę i Zmotkę no może Vitys jak zuzę wkońcu zmotam tak jak bym chciał
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

Vitys i Zmota to już dwie i dwie edycje TP to razem 4 i tak zostanie raczej :D Być może Zmota zagości w Długosiodle jeżeli poeksploruję te tereny mocniej -ale to na razie odległą przyszłość :?
Awatar użytkownika
Granat
Posty: 32
Rejestracja: 5 kwietnia 2007, o 20:52
Lokalizacja: 3-Miasto
Kontakt:

Post autor: Granat »

Pisze sie na te impre za 7 E...... + 2 Z-ra 8)
Nigdy nie mów będę bo nie będziesz Zawsze mów Jestem
Awatar użytkownika
Klamer
Posty: 165
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klamer »

Granat pisze:Pisze sie na te impre za 7 E...... + 2 Z-ra 8)
no, a myslalem ze Cie bede musial dluzej namawiac :)
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

@Klamer PTO do GR'ata się na rajdach pojawiło :) cena 4000 zł troche dużo kruca bomba
Awatar użytkownika
Klamer
Posty: 165
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klamer »

franc pisze:@Klamer PTO do GR'ata się na rajdach pojawiło :) cena 4000 zł troche dużo kruca bomba
Nie wspominaj mi o tym człowieku i jego PTO, ale to na wizji
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

A co jest :?: nie ma jej w końcu :?:
ODPOWIEDZ