Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: franc »

Fajnie również sprzedają się koszulki dla Marcina za co w jego imieniu serdecznie dziękujemy !!!
Jacek Japa sprzedał 43 sztuki na Pucharze Polski
Ja 11 sztuk na TLC Camp i 40 sztuk na Squszewskich Komarkach
p. Kacper Jeneralski był z naszymi koszulkami na zlocie Suzuki w Pajęcznie
Mamy również troszkę indywidualnych zamówień- Oby tak dalej :!:
Jeśli zajdzie taka potrzeba koszulki oczywiście dodrukujemy :?: :?: :)
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Wujek Catkiller »

franc pisze:Fajnie również sprzedają się koszulki dla Marcina za co w jego imieniu serdecznie dziękujemy !!!
Jacek Japa sprzedał 43 sztuki na Pucharze Polski
Ja 11 sztuk na TLC Camp i 40 sztuk na Squszewskich Komarkach
p. Kacper Jeneralski był z naszymi koszulkami na zlocie Suzuki w Pajęcznie
Mamy również troszkę indywidualnych zamówień- Oby tak dalej :!:
Jeśli zajdzie taka potrzeba koszulki oczywiście dodrukujemy :?: :?: :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Wujek Catkiller »

No to wrzucamy parę fotek z wytyczania tras i prób dla klas sportowych Ekstrem i Wyczyn na Mazowieckie Trawersy :)
https://picasaweb.google.com/1139793361 ... zanieTras#

Trawers szykuje się MEGA trudny. Techniczny, na pomyślenie. Pilotom nie zazdroszę :)
Próba przez las nie lepiej. Dłuuuga droga tam czeka :)
Do tego kilka prób krótszych i OS-y szybkościowe na łąkach i poligonie. I bardzo fajne trasy dojazdowe.
Oj, łatwo nie będzie, nie :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Fergie »

Spieszę z dobrymi wieściami :D Dziś w Olsztynie odbywał się Motopiknik, którego częścią po raz pierwszy była strefa offroad, czyli mini zawody offroadowe na czas. Spontanicznie zorganizowana wśród uczestników "pucha" na rzecz Marcina przyniosła... 244zł! Dodam, że Marcina osobiście chyba żaden z uczestników nie zna, więc był to z ich strony prawdziwy odruch serca i chęć pomocy koledze, zatem wielki szacun! Naszym gościem specjalnym był quadowy mistrz, Rafał Dunajski, który pierwszy stawił się przy puszce.
Zawartość puchy czeka sobie grzecznie w zaklejonej kopercie. Przyjedzie wraz ze mną na Mazowieckie Trawersy. Być może przyjedzie ze mną coś jeszcze, ale na razie nie zdradzam, żeby nie zapeszyć. 8)
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: bobon »

Fergie ,super ,czekamy na Ciebie :!:
Co do trasy którą objeżdżaliśmy w sobotę i w niedzielę , to powiem że dla EX będzie baaaaaaaaardzo grubo , dla TW łatwiej ale też bardzo ciekawie
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: franc »

Kochani !
Równolegle z ciężką pracą ekipy przygotowującej klasyczny rajd trwa również mozół organizacyjny skupiony na zapewnieniu atrakcji dla tych ludzi, którzy niekoniecznie chcą uwalać swój samochód lub w ogóle nie planują wpadać terenówką.

Przygotowaliśmy dla Was piękną ok. 60 km trasę wiodącą zapomnianymi ścieżynami Mazowsza a pozwalającą poznać ciekawostki turystyczne. Trasa ta przejezdna jest dla każdego Suva a nawet zwykłej "ośki" :) Nie obawiajcie się więc o lakier czy uszkodzenie podwozia. Po przejeździe trasy dla chętnych będzie możliwość pokonania OS-ów na poligonie oraz próby trialowej. Będzie można również obserwować zmagania "rajdowców" na położonej blisko poligonu próbie błotnej.
Przewidujemy pokaz ratownictwa w wykonaniu Straży Pożarnej oraz kurs pierwszej pomocy. Będzie można również za symboliczną opłatą pokonać kóleczko słynnym GRATEM, za kierownicą którego zasiada utytułowany kierowca przeprawowy Ignacy Lenkiewicz. Równolegle w bazie rajdu będą rozstawione dmuchańce dla dzieciaków i kącik malowania twarzy. Zorganizujemy również podchody dla maluchów. Będzie się działo !!! Zakończenie zmagań w terenie i atrakcji powiedzmy suv-owych I dnia planujemy na godz. 17.00. Zapraszamy do bazy na symboliczną kiełbaskę, ogóra i chleb ze smalcem a od godz. 18.30 do 20.30-21.00 chcielibyśmy skupić naszą i Waszą uwagę na licytacji doroczynnej dla Marcina. Mamy już sporo fantów zarówno związanych z off roadem jak i nie i będziemy je licytować od naprawdę symbolicznych sum. Napełnijcie więc swoje kieszeni pieniążkami bo naprawdę będzie warto !!!!!!. Od 21.30 będzie nam towarzyszyła delikatna muzyczka i piwo oraz mam nadzieję tańce przytulańce.


Mamy więc trzy sposoby na spędzenie Mazowieckich Trawersów:

1) dwudniowy rajd turystyczno-sportowo-przeprawowy - pełen pakiet ( koszulki, naklejki, talon na żarło) wpisowe 450 zł
2) jedno lub dwudniowa przygoda w terenie klasa Turystyka (próby, OS-y, trasa dla Suv) - pełen pakiet j.w. 300 zł
ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzanie udziału przedpłatą na konto !!!!!
3) jednodniowy piknik w terenie - Mozliwość obserwacji zmagań uczestników rajdu na próbach, mozliwość zaliczenia OS-u poligonowego, trial, zbawy dla dzieci, talon na żarło, jedna pamiątkowa koszulka - 200 zł.
Możliwość płatności na miejscu !!!! Recepcja pikniku czynna od godz. 08.30

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHOĆ TROCHĘ ZWIĄZANYCH Z TERENEM ! Miejsca będzie i na 200 załóg !!!!!!!!
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: MikeWs »

bobon pisze:Fergie ,super ,czekamy na Ciebie :!:
Co do trasy którą objeżdżaliśmy w sobotę i w niedzielę , to powiem że dla EX będzie baaaaaaaaardzo grubo , dla TW łatwiej ale też bardzo ciekawie
Bobon zlituj się trochę bo mi na NK nikt nie przyjedzie jak się pozarzynają u Was :mrgreen:
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Wujek Catkiller »

A to jest ta sama impreza , na którą było zapisanych kilka załóg ode mnie? :)

Bo się klasa "Kibic" pojawiła :)
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2013, o 11:22 przez Wujek Catkiller, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: franc »

ta sama :) 3 opcja jest dla tych co po prostu chcą wpaść i rzucić coś do puszki a niekoniecznie mają
a) ochotę
b) środek lokomcji

żeby jeździć w terenie.

Poniał ????? intencję ????? :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: bobon »

Pucharki już na Państwa czekają :mrgreen: :mrgreen:
Większość pochodzi z Koglamogla :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Stang »

:shock: Bobon Ty idź dzieciaku na naukę jazdy lepiej :wink: :mrgreen: :mrgreen:
a ja myślałem że to tylko ja zawsze Zuzę psuję :mrgreen:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: bobon »

No właśnie mnie Franc poinformował że 29.06 będę mógł wziąć jazdę doszkalającą jakimś Mustangiem :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wujek Catkiller
Posty: 186
Rejestracja: 20 października 2010, o 16:43
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: Wujek Catkiller »

Wreszcie się dowiedziałem gdzie mi części giną :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: franc »

Na 99,9 % będzie też można wziąć lekcje jazdy Gratem.
Zostały jeszcze dmuchańce i malowanie twarzy i mamy ogarnięte :)

Teraz zostało ćwiczyć dykcję bo licytację chciałbym poprowadzić w stylu amerykańskiej wyprzedaży garażowej - potrzebna będzie zatem butelka wody i jakowaś miła asystentka ( może być w bikini) do zwilżania ust i gardła :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Kolejne rzeczy na licytację to : gadżety od p. Krzysztofa Hołowczyca z podpisami ( dzięki Fergie), gadżety i sprżet or od KAESERA, vouchery od Waltera, voucher od Edwarda Goździka na lakier, voucher od Kondka na pobyt w Hotelu *****, vouchery ode mnie na Zmotę Challenge i Z Konwój, oryginalna chińska wódka przywieziona z I polskiej wyprawy motocyklowej do Chin od Czesia z Maramureszu, niespodzianka kolekcjonerska od Suzusa, książka Piekło Dakaru od Fergie, 4 opony nówki 33 cale zimówki od Martineza i MudMaxów i wiele wiele innych 8) 8)
Awatar użytkownika
bobon
Posty: 238
Rejestracja: 12 października 2009, o 13:31

Re: Mazowieckie Trawersy- dla Marcina 29 czerwca 2013

Post autor: bobon »

Panowie Strażacy mi potwierdzili , na cały dzień podstawią jakiś ładny czerwony samochód -coby dzieci miały co pooglądać , a później przeprowadzą pokaz ratownictwa (oczywiście strażacy a nie dzieci :mrgreen: )z gaszeniem i cięciem rozbitego samochodu
ODPOWIEDZ