I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
lightbless
Posty: 66
Rejestracja: 19 marca 2008, o 16:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: lightbless »

Pink Flying Carpet
MAY THE FORCE BE WITH YOU GUYS :D
Awatar użytkownika
Czarny
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwietnia 2009, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Czarny »

S10 project mode: on
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Fergie »

Jak ktoś jest spragniony bieżącego info o przygotowaniach do imprezy, to zapraszam na bloga: fergie.wterenie.pl. Już można poczytać co nieco :wink:
A ja bardzo dziękuję Sławkowi z wterenie.pl za utworzenie tego bloga i zaangażowanie we współpracę :D
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: fredzio »

IGNAC NaPISAŁ[ NA odcinku , etapie , próbie itd.,może przebywać tylko i wyłącznie kierowca i pilot(czyli zakaz pomocy z zewnątrz i naprawy tylko tym co się ma ,lub tym co koledzy z tej samej klasy mają w aucie .Poza odcinkami czyli na trasie można dokonać remontów generalnych poza wymianą auta ,chyba że org wyznaczy miejsca serwisowe ] . TO Ignaca święte słowa ma być kierowca i pilot na pp A nie 4 PILOTÓW + QUAD W OBSTAWIE i jazda ,jest takich kilka załóg . Muszą byc jasne czytelne zasady 1+1 i walka w terenie :mrgreen: :arrow:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: franc »

napisał nasz najświętszy w terenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Ma-Rysia »

Ta
ten co foto punty robi z drzwiami pod pachą :mrgreen:
TEAM FX
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: fredzio »

nie w 9 na pp najlepiej
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: fredzio »

dla tego tylko rajdy plp was interesują :mrgreen:
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: fredzio »

Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Fergie »

No dobrze, proszę Państwa! Że orgi nic nie piszą w temacie, to rozumiem, bo ciężko chłopaki pracują nad Sokółką. Ale czemu Wy tak cicho siedzicie??? Noooo, pobudka!!! :mrgreen:

Tik tak, tik tak... Słyszycie tykanie? Tik tak, tik tak... To niczym bomba zegarowa tyka WST Sokółka 1200 Challenge. Tik tak, tik tak.. Czas zacząć wielkie odliczanie!
Tik tak, tik tak... Już tylko niespełna 3 tygodnie pozostały do rozpoczęcia tej 20-godzinnej przeprawy przez Podlaskie górki i dołki, pola i łąki, lasy i bagna. Nie możecie się doczekać? Ja nie mogę, już bym chciała tam być. Prawie gotowi na przyjęcie Was są organizatorzy WST Sokółka 1200 Challenge. Dopinają już ostatnie szczegóły rajdu. Mogę Wam powiedzieć, że świnki, które na bankiecie przemienią się w szyneczki i kiełbaski, już nie biegają po zagrodach. Mogę Wam też powiedzieć, że Sokólscy sponsorzy są hojni i już otwierają portfele. Mogę Wam też powiedzieć, że już tylko kilka kratek roadbooka czeka na zapełnienie.
Tik tak, tik tak... Organizatorzy WST Sokółka 1200 Challenge czuwają w pełnej gotowości. A Wy - jesteście już gotowi na podlaską przygodę? Na pewno 17 załóg spokojnie czeka na wyjazd - już dawno się zapisali, już zapłacili, już dostali numery startowe. Kolejnych 10 załóg widnieje na liście zgłoszeń - ich od zagwarantowania sobie udziału w rajdzie dzieli tylko 700zł wpisowego. Ale już słyszę, że pieniążki brzęczą, a to znak, że kierują się w stronę rajdowego konta. Pozostałe miejsca na liście startowej wciąż czekają na zapełnienie. Na Was czekają. Przypomnę, że limit sokółkowych gości to 20 załóg w każdej klasie, a kto pierwszy, ten lepszy. Spieszcie się z zapisami, spieszcie się z wpłatami, bo możecie nie zdążyć i koło nosa Wam przejdzie super-mega-hiper wypasiony rajd.
Tik tak, tik tak... Chcecie, by świnki już zaczęły się wędzić? Szybciutko wpłacajcie wpisowe! Tik tak, tik tak... Chcecie, byśmy dołożyli trochę kasy do pieniędzy sponsorów, byście mogli obejrzeć się na filmie z rajdu czy bardziej się najeść na bankiecie? Szybciutko wpłacajcie wpisowe! Tik tak, tik tak... Chcecie, by w kratkach roadbooka pojawiły się ostatnie obrazki? Szybciutko wpłacajcie wpisowe! No przecież wiem, że i tak do nas przyjedziecie, więc nie ma co zwlekać!
Tik tak, tik tak... Słyszycie? To świetnie!
Tik tak, tik tak...
Bum!!!

:mrgreen:
Awatar użytkownika
Czarny
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwietnia 2009, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Czarny »

Co jak co ale rzecznik prasowy to nam się udał :mrgreen:
S10 project mode: on
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Fergie »

Chyba niedorzecznik :mrgreen:
Malgosiawawa
Posty: 15
Rejestracja: 24 października 2010, o 22:24

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Malgosiawawa »

Fergie ta twoja reporterska pomoc to przez bliskie spotkania z grupą taneczną i fascynacją z chłopakami z orga. :twisted: :roll:
Awatar użytkownika
Fergie
Posty: 168
Rejestracja: 23 stycznia 2008, o 09:14
Lokalizacja: Olsztyn

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: Fergie »

No cóż, do baletu się nie dostałam, to choć do sekcji tanecznej się wkręcić próbuję :mrgreen:
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: I WST Sokółka 1200 CHALLENGE IV runda PLP

Post autor: MikeWs »

Widzę że w tym roku jest szał zapisów na każdą imprezę :?
Powodzenia z frekwencją.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
ODPOWIEDZ