XIII Zmota Challenge -Klęska wojsk Napoleona

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
Adas
Posty: 174
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 17:16
Lokalizacja: Bielkówko/Gdańsk
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: Adas »

Franc, proszę dopisz naszą załogę Adaś/Majcher Pszczoła ex mech.
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2015, o 20:35 przez Adas, łącznie zmieniany 1 raz.
nieważne kim jesteś lub kim staniesz się, ważne byś zawsze miał serce doobreee
PSZCZOŁA wersja extrem
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: franc »

Wszystkich dopisze jak wrócimy z rasiji :D na razie murmansk
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: franc »

Powracamy z takimi klimatami - mam nadzieję, że jak zwykle będzie gruuuuuubo :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=ux6mz3EUgHk
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: franc »

Na głównej stronie adrenalinki w dziale video i foto została dokonana tytaniczna :wink: praca i uporządkowane fotki i filmy z wszystkich rajdów. I jeszcze kilka dojdzie :mrgreen: Miłego kina i wspominek :)
Awatar użytkownika
Toma
Posty: 74
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 10:22

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: Toma »

Mam wielką prośbę i pytanie.
Czy ktoś, jadąc w piekne, Suwalskie okoliczności przyrody w wiadomym celu i wiadomym terminie może przejechać przez Myszyniec, zapiąć tam lawetę z naszym małym, białym popaprańcem i zawieźć ją do Rutki ?? Podobnie z powrotem.

Termin w zasadzie nie ma znaczenia (oby zdążyć na piątek rano do Rutki i jakoś spowrotem to ogarnąć ?)
Niestety nie mam B+E i już raz były kłopociki z zakazem dalszej jazdy.... W zeszłym roku była jeszcze gorsza partyzantka więc wolę komuś odpalić na wahę i flakon perfum ale za to w spokoju wystartować a nie mysleć nad objazdami etc..
Ktoś coś ?
Pomocy, bo bez tego ani rusz...
:shock:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: franc »

troszkę uaktualnień na liście :)
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: franc »

Uwaga - na dzień dzisiejszy - 12 wolnych miejsc w Ekstremie, 8 w Turystyku i 6 w Przygodzie ! - Proszę o zapisy lub rezerwację bo na ostatnią chwilę w tym roku niestety nie przyjmujemy !
wdupiemamto4x4team
Posty: 34
Rejestracja: 27 października 2013, o 18:09
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: wdupiemamto4x4team »

Siema... masz na mailu "biuro" info ode mnie :mrgreen:
czyli 5 załóg do przygody
strzała :mrgreen:
U kawalera wszystko leży na swoim miejscu
Żonaty ma wszystko poukładane...

chuj wie gdzie...
wdupiemamto4x4team
Posty: 34
Rejestracja: 27 października 2013, o 18:09
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: wdupiemamto4x4team »

Toma pisze:Mam wielką prośbę i pytanie.
Czy ktoś, jadąc w piekne, Suwalskie okoliczności przyrody w wiadomym celu i wiadomym terminie może przejechać przez Myszyniec, zapiąć tam lawetę z naszym małym, białym popaprańcem i zawieźć ją do Rutki ?? Podobnie z powrotem.

Termin w zasadzie nie ma znaczenia (oby zdążyć na piątek rano do Rutki i jakoś spowrotem to ogarnąć ?)
Niestety nie mam B+E i już raz były kłopociki z zakazem dalszej jazdy.... W zeszłym roku była jeszcze gorsza partyzantka więc wolę komuś odpalić na wahę i flakon perfum ale za to w spokoju wystartować a nie mysleć nad objazdami etc..
Ktoś coś ?
Pomocy, bo bez tego ani rusz...
:shock:

tu by się przydało jakieś nowsze auto do tego - bo wozem z "erło zero" to viatoll cenowo nie zachęca niestey
U kawalera wszystko leży na swoim miejscu
Żonaty ma wszystko poukładane...

chuj wie gdzie...
Awatar użytkownika
Toma
Posty: 74
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 10:22

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: Toma »

wdupiemamto4x4team pisze:
Toma pisze:Mam wielką prośbę i pytanie.
Czy ktoś, jadąc w piekne, Suwalskie okoliczności przyrody w wiadomym celu i wiadomym terminie może przejechać przez Myszyniec, zapiąć tam lawetę z naszym małym, białym popaprańcem i zawieźć ją do Rutki ?? Podobnie z powrotem.

Termin w zasadzie nie ma znaczenia (oby zdążyć na piątek rano do Rutki i jakoś spowrotem to ogarnąć ?)
Niestety nie mam B+E i już raz były kłopociki z zakazem dalszej jazdy.... W zeszłym roku była jeszcze gorsza partyzantka więc wolę komuś odpalić na wahę i flakon perfum ale za to w spokoju wystartować a nie mysleć nad objazdami etc..
Ktoś coś ?
Pomocy, bo bez tego ani rusz...
:shock:

tu by się przydało jakieś nowsze auto do tego - bo wozem z "erło zero" to viatoll cenowo nie zachęca niestey
ViaToll nie jest potrzebny. Dzwoniłem do ITD i pytałem. Na odcinku od Myszyńca do Zmoty jest tylko jeden odcinek na którym trzeba mieć ViaToll - wlot do Suwałk nową "autostradą" - tak więc jadąc starą drogą Augustów-Suwałki lub jakoś inaczej - NIE TRZEBA mieć ViaTolla.
http://213.25.68.37/TollOverviewMap/def ... eSupport=1
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: franc »

Uwaga !
Będą azymuty ! :) Każda załoga musi umieć używać i mieć busolkę ( taką harcerską ) Mamy taką próbę, że jej nie wytasmujemy bo jest to 85 ha ! ( sic !) nowego terenu i trzeba się po nim przemieszczać na azymut aby odnaleźć fotopunkty. Poza tym po Breslau wiem, że to dobra lekcja na ćwiczenie naszego terenowego nosa :)
as1
Posty: 209
Rejestracja: 25 września 2011, o 14:24
Lokalizacja: Radzymin

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: as1 »

podpowiadam tylko że dobre nawigacje mają taką funkcję takiej busoli :D
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 108
Rejestracja: 19 kwietnia 2012, o 09:54
Lokalizacja: Końskie / Stara Kuźnica

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: Wojtek »

Albo starzy harcerze przeszkoleni w boju :mrgreen:
Jeszcze tylko parę wiosen, jeszcze parę przygód z losem...
Awatar użytkownika
Toma
Posty: 74
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 10:22

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: Toma »

Ja pierdziele. Śmigam do OBI po kompas. Franc to zawsze coś wymyśli, tylko chwila. Czy Napoleon jak wracał to tez musiał na azymut ???
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4147
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XIII Zmota Challenge - zapisy

Post autor: franc »

Dobra ogólny zarys jest :)
Będzie 14 prób ( jeszcze tylu nigdy nie zagraliśmy ) Gnoju bardzo mało i bez ciągów ale to co jest może wstrzymać niejednego mechanika. Uwaga na razie jest 7 trawersów i to dla każdej z klas :) Za każdym razem to piszę ale teraz to nawet mi szczenna opadła jeżeli chodzi o widoki. Mamy 4 premiery ! Z czego jedna ma 20 ha wspaniałego terenu na trakcji. Rzeki głębokiej nie ma ale jest sporo Kamoli. Dla Przygody nie jest ciasno. Dla Turystyka raczej też nie. We wtorek się okaże czy pewna próba z PRL-u zostanie reaktywowana ( kto był ten wie o co chodzi ) Jeżeli się uda to multi discreto i nielegalnie legalnie :wink: usłyszymy pewien szum. Zależy od błogosławieństwa szefa i absolutnego zakamuflowania przed ekopoje......mi 8) Z zeszłej edycji powtarzamy tylko wąwóz na Szypliszkach ( ale właśnie trwa wycinka ),Różową Panterę ( ale zupełnie inaczej ) i Todzine i Stefanowe Górki. Ekstrem naprawdę ma co robić i gdzie pojeździć i ciekawym czy Graty oblecą :wink:
ODPOWIEDZ