I Zmotka Długosiodło 11-12 sierpnia 2007

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Post autor: MikeWs »

Ja chętnie bym się też zjawił ale jest mały problem z regulaminem. Swoim parchem startowałbym w klasie Extrem ale wyciągarka u mnie mechaniczna. Początkujący jestem więc impreza teoretycznie dla mnie (wprawka przed zmotą) ale nie będę specjalnie elektryka montował a jechać bez wyciągarki w klasie wyczynowej też nie mogę bo koła za duże :(
Chętnie podreperuję frekwencję ale czy Franc mnie dopuści :?:
Może na pilota udałoby mi się namówić Cichego :)

Pozdrawiam
Mike
kacper s
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kacper s »

franc pisze:Toyotą Hdj :wink:
No właśnie tak sobie myślałem bo moją sj410 to gdzie się nie ruszę to wychodzi że obliczenia czasowe biorą w łęb.... :roll:
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

@mikeWS. Możesz jechać w extremie ale za posiadanie mechanika zabieramy 20% punktów za pieczątki, możesz jechać w Wyczynie z zaplompowaną wyciągarką ( za duże koła zabioeramy 5 % pkt za pieczatki )
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Post autor: MikeWs »

franc pisze:@mikeWS. Możesz jechać w extremie ale za posiadanie mechanika zabieramy 20% punktów za pieczątki, możesz jechać w Wyczynie z zaplompowaną wyciągarką ( za duże koła zabioeramy 5 % pkt za pieczatki )
Dobra wstępnie piszę się na extrem. W końcu to ma być dobra zabawa. Muszę jeszcze tylko skombinować transport bo na kołach moim potworem daleko jechać. Będę dalej męczył Tomka.

Pozdrawiam
Mike
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT
W związku z licznymi zapytaniami o mozliwość wzięcia udziału załóg z wyciągarkami mechanicznymi informujemy, iż wprowadzamy dodatkową klasyfikację w klasie ekstrem czyli wyciągarki mechaniczne.
Tak więc na Zmotce będziemy mieć następujące klasy:

-Fabryczna
-Wyczyn koła do 33 cali
-Ekstrem klasyfikacja w/g wyciągarek elektrycznych i hydraulicznych
oraz klasyfikacja w/g mechaników

Szykujemy więc 4 puchary za zwycięstwo w każdej z klas :lol:
Pzdr organizatorzy Zmotki
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

CHŁopacy i dziewczyny.
Jest mi bardzo przykro ale muszę po raz kolejny zmienić termin ZMOTKI.
Mam dobry rok- najpierw żółtaczka a teraz ........borelioza
W poniedziałek idę na Wolską tym razem na oddział chorób tropikalnych i boreliozy. Diagnozowanie i leczenie to jakieś 2-3 tygodnie a może i dłużej.............. Przykro mi ale muszę się leczyć bo inaczej zejdę :wink: z tego padołu.
Coś karwa nie mam szczęścia do tego Długosiodła.
Spróbujcie ustalić jakiś sensowny termin byle nie we wrześniu i na początku października
Pozdrawka
Franc
Awatar użytkownika
wi.Tek
forumowy psuj
Posty: 165
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, o 08:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: wi.Tek »

qufa, Franc, współczuję

borelioza stara czy nowa?
sam przerabiałem :( najpierw w piguły antybiotków, potem kilka lat coroczne kontrole (na początku częściej niż co rok...)

jak nowa - mały problem
jeśli zastarzała... gorzej trochę (pewnie taka, skoro na oddział Cię biorą)

tak czy siak - trzymam kciuki za Ciebie.
pozdrawiam
wi.Tek
kacper s
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kacper s »

Qarwa mać.....
Szybkiego powrotu do zdrowia.....
Wiechu
Posty: 17
Rejestracja: 6 kwietnia 2007, o 20:27

Post autor: Wiechu »

Trzymaj się Marcin.
Dasz radę, jak zwykle. :wink:
kacper s
Posty: 105
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kacper s »

wstys pisze:.... oj coś czarne chmury wisza nad Zmotka..... :(
Wstys no i wykrakałeś te czarne chmury nad Zmotką.... :cry:
Ale co się odwlecze to nie uciecze....
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

Sprawa wygląda tak: Po przybyciu do szpitala i zameldowaniu się na oddziale i odczekaniu około 6 godzin pojawił się lekarz i powiedział żebym sobie już lepiej poszedł do domu
Zaczynam mieć lekkie podejrzenia, że jestem w filmie Truman show a wszyscy naokoło są podstawionymi aktorami
Jutro idę tam jeszcze raz i robię badania - jeżeli prawdą jest to co mówił ten doktor to boreliozę zaczyna się leczyć od miesięcznego DOUSTNEGO podawania doxycykliny.
A jeśli tak to robimy ZMOTKĘ :!:
Dajcie mi czas do piątku bo wtedy bedą wyniki badań.
Generalnie jest git bo nie muszę leżeć w tym pierdolniku.
JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE ALE Ten kraj to jest Bulandia jakich mało.

Mam nadzieję, że nie potraktujecie mnie jako oszołoma ale Ja naprawdę chcę zrobić tę imprezę i jeżeli jest taka szansa to czemu nie
OSTATECZNA DECYZJA PO WYNIKACH W PIATEK ale raczej nastawiam się na TAK :?: :roll:

Proszę o potwierdzenie telefoniczne 509 570 840 od soboty 4 sierpnia swojego udziału- ułatwi nam to sprawy organizacyjne.
Proszę również o zawiadomienie tych ktrzy nie czytają netu, a którym przez ostatnie 5 dni mówiłem, że zmuszony jestem odwołać imprezę ze względu na mój pobyt w szpitalu.
Kur....a co to za kraina jest poje......na nie mówiąc już o służbie zdrowia
Na ra
Franc
Ostatnio zmieniony 7 sierpnia 2007, o 18:57 przez franc, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
9mm
Posty: 240
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 13:37

Post autor: 9mm »

nic mi kurwaniemów , bo dzisiaj po 9 m-ach od złamania nowy lekarz powiedział , że za 2 miechy znowu idę pod piłe z ręką (wiercenie-srenie-gips itp.) , czyli 2 lata bez normalnej aktywności fizycznej mam zafundowane. A mnie k***a rozsadza. Dobrze ,że przynajmniej pić mogę.
Awatar użytkownika
wi.Tek
forumowy psuj
Posty: 165
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, o 08:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: wi.Tek »

@Franc ... może pora zmienić lekarza/szpital?
antybiotyki tak, ale nie jestem przekonany że doxycyklina, a wręcz jestem pewien, że na boreliozę dostawałem jakieś nowszej generacji i bardziej odpowiednie na tę przypadłość (tyle, że leczył mnie 1 z dwóch najlepszych (ponoć) zakaźników w województwie).

Pomyśl nad dodatkowymi konsultacjami, bo niestety to qrewna i ciężko lecząca się przypadłość (a coś o tym wiem :( ).

Tak czy siak zdróffka i trzymaj się.
pozdrawiam
wi.Tek
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: franc »

Najnowsze wiadomości są takie że jednak kładę się na tydzień i będę miał dozylnie podawany jakiś antybiotyk inny niż doxy. Po zaobserwowaniu reakcji kontynuacja leczenia.
Tak więc tak czy siak tydzień leżenia. Ale nie rzutuję to na organizację Zmotki bo wyjdę w przyszłą środę i będzie jeszcze 3 dni.
ROBIMY PANOWIE I PANIE :D
Zapisywać się i do zoba w Długosiodle
Awatar użytkownika
wi.Tek
forumowy psuj
Posty: 165
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, o 08:52
Lokalizacja: Katowice

Post autor: wi.Tek »

zawsze lepiej tydzień niż 2 czy dłużej
trzymam za Ciebie Franc
pozdrawiam
wi.Tek
ODPOWIEDZ