Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: Stang »

taaa kiedyś ciekawe dojazdówki były na Żelaznej i DN jak były na poligonie w Orzyszu to woda nie raz do maski była i koleinki po czołgach nie jednego zatrzymywały a teraz zakaz wjazdu na poligon i dojazdówki są beee :(

A terenowo mi lata cały czas więc zmienta se chopaki kompsiutery :wink: :mrgreen:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: Ma-Rysia »

a Jacek jak zwykle z petem
http://www.terenowo.pl/public_html/NOWO ... G_9342.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

i cytat

Kilkoro zawodników, w tym Jacek Ambrozik i Rafał Wójciński przyjechali do nas z obozu z dżungli z wiadomością, że droga nie jest aż tak trudna. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kiedyś jak bedzie w czarnej dupie to może powie . ale ciężko było :mrgreen: .
TEAM FX
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: franc »

Jak na razie na 3 starty tylko 2 razy wygrał Zmotę :mrgreen: i po drugim powiedział, że było ciężko i żeby nie dokręcać już śrubki :mrgreen: :mrgreen: tak, że można i w Polsce zrobić hardcoremadafaka.
Ciekawe jak im idzie :?: i czy to w ogóle warte zachodu jest .........
protetyk
Posty: 35
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 20:33

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: protetyk »

Z tego co piszą na terenowo całkiem dobrze.
Ogólnie straszny chaos tam panuje, nikt nic nie wie...
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: franc »

No jest git. Gruby pewno tego nie wygra ale pudło powinno być :mrgreen: I bardzo dobrze. Cena durszlaka wzrośnie więc znacznie :mrgreen: :mrgreen:
Szkoda Marka ( ach te automaty ) Natomiast postawy Caroli nie rozumiem- liany przeszkadzają, blokada się ukręciła :?: Ku...a toż to RFC a nie piaskownica- tak to bywa jezeli jedyną nauką jest PT i PP - po tych srajdach przeprawówka wydaje się naprawdę trudna :wink:
Trzymajcie kciuki za Durszlaka wszak adrenalinka.pl ma wkład w tę załogę :!:
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: Stang »

Ja tam trzymam cały czas dawaj ognia Suzus dawaj... pokaz wszystkim że Polacy nie gęsi :wink:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: MikeWs »

Fajnie chłopaki tam mają a my tu w zimowy sen zapadamy. Samochody się motają, pojeździć nie ma czym.
Relacje na terenowo.pl czytam z zapartym tchem. Mam nadzieję, że nasi zdobędą jakieś miejsce na pudle a po powrocie będzie można przeczytać MEGA relację z tysiącem zdjęć.
Do przodu Polskoooooo
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: franc »

Chylę czoła przed Arkiem a Terenowo.pl . Jednocześnie micha mi się cieszy, że powstaje konkurencja i to JAKA ! do tych największych :wink: a w sumie jakże malutkich srajdowców :wink: Świetne relacje, świetne pióro i co najważniejsze życie środowiskiem- oto Panie i Panowie offroaderzy wzór do nasladowania. Będę dumny mogąc zamieszczać fotoreportarze z moich imprez na tym portalu 8) :!:
A RFC ? No cóż chyba jednak zrobimy tego Vitysa bo wydaje mi się, że organizacyjnie a i terenowo :mrgreen: troszkę przewyższymy te zamorski wojaże :roll: :lol:
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: MikeWs »

Trzeba jeszcze tylko dobrą reklamę zrobić poza naszym krajem, wysokie wpisowe ustalić (tak żeby było widać, że jest najlepszy rajd) i niech przyjadą do nas chociażby i Malezyjczycy, Australijczycy i kogo tam jeszcze przyniesie :D
Niech i oni zasmakują naszej czarnej ziemi. A co. Oni mogą to i my też :!:
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: Stang »

Mike niech lepiej Franc nie przegnie z wpisowym bo Ty cwaniaczku Vitysa wygrałeś a ja będę musiał beczeć i becylować azmnie kobita z rodziny wypisze tak samo jak Ty na Vitysa II :?

@Mike właśnie wczoraj zanabyłem nową Sucz nie chcesz się przesiąść do najlepsiejszego samochodu na świecie :?: :mrgreen:
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: MikeWs »

Dzięki mam dwa Patrole i mi pasuje. Jak będę chciał hulajnogę to sobie kupię :twisted:

Nie no te wpisowe to dla dewizowców oczywiście :D
Dla naszych wtedy symbolicznie 1zł :mrgreen:
Wind is the power, no wind is the pleasure.
protetyk
Posty: 35
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 20:33

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: protetyk »

Suzuz trzeci http://www.rainforest-challenge.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: franc »

albo 1-szy, 5-ty lub 8-smy ...... do dupy z takimi klasyfikacjami. A którzy są w klasyfikacji wypalanych paierosów :lol:
Dla mnie całe to RFC to potworna ściema i jeden wielki burdel. Szkoda tylko, że żeby się o tym przekonać trzeba było stracić tyle czasu i wydać sporo kasy :evil: Już wiem, że tę przygodę oddalam od siebie a kysz precz :wink:
Mam nadzieję, że chłopaki po powrocie coś skrobną od siebie.

Możemy im oczywiście gratulować miejsca ale myślę, że oni sami są potwornie rozczarowani tym srajdem.
Coraz bardziej się przekonuje, że im cos bardziej rozreklamowane to większa ściema wychodzi :


Czekamy na powrót i relację. Oczywiście wyniku gratulujemy choć te 10 czy 12 OS-ów mogło się rozegrać przez pierwsze 2 dni i już by byli w Polsce.
protetyk
Posty: 35
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 20:33

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: protetyk »

No, coś nie bardzo ta impreza.
Lokalne popierdółki mamy lepiej zorganizowane.
Awatar użytkownika
bigos
Posty: 160
Rejestracja: 8 listopada 2007, o 19:21
Lokalizacja: Połaniec

Re: Suzus i Borówa na RFC Malezja 2008

Post autor: bigos »

to moze teraz wszyscy na Ladoge :)
Suzuki Vitara X90
ODPOWIEDZ