V Mazowieckie Bezdroża

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

MiciFriend
Posty: 7
Rejestracja: 7 maja 2007, o 14:17
Lokalizacja: Łowicz

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: MiciFriend »

Powtórze to co napisałem na Jeeporgu:)

W imieniu swoim i brata chcę podziękować za świetną imprezę.
Dziękujemy zarówno Organizatorom jak i wszystkim, których mieliśmy okazję spotkać, rozmawiać i spędzać czas na trasie.
To już nasze trzecie MB i na pewno nie ostatnie :D

Jeepy z Łowicza rulez :mrgreen:

Tomek Jarosz
Awatar użytkownika
bigos
Posty: 160
Rejestracja: 8 listopada 2007, o 19:21
Lokalizacja: Połaniec

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: bigos »

Franc wklej w wolnym czasie zdjęcie tych plastikowych trap :)
napisz też jak się sprawowały :)
Suzuki Vitara X90
Awatar użytkownika
hobotnica
Posty: 77
Rejestracja: 10 grudnia 2007, o 14:14

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: hobotnica »

No my to się specjalnie nie najeździliśmy :( , ale dzięki dla wszystkich za fajną atmosferę,
a szczególne podziękowania dla dobrych ludzi co to nam się pomagali z gówna wytargać.
Teraz Zuzia :)
Awatar użytkownika
hobotnica
Posty: 77
Rejestracja: 10 grudnia 2007, o 14:14

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: hobotnica »

A gdzie wyniki będzie można zobaczyć ? Tak tylko ogólnie ciekaw jestem.
Teraz Zuzia :)
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: Ma-Rysia »

Podziekował wszystkim co byli
było tak jak trza :mrgreen: trereny zajebiaste , atmosfera też ,
podziekowania dla Pietaszków za pojadówkę i cierpliwość przy max 20km/h na asfalcie :mrgreen: :mrgreen:

zajebiste było na koniec to jeziorko co się można było odmoczyć







PS. czy mozna by tak upolowac ze 2 eko matołów , bedzie spokojniej
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2009, o 06:21 przez Ma-Rysia, łącznie zmieniany 1 raz.
TEAM FX
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: Ma-Rysia »

bigos pisze:Franc wklej w wolnym czasie zdjęcie tych plastikowych trap :)
napisz też jak się sprawowały :)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sprawowały się ok tylko w pasek sie wkręciły , takie były lekkie :mrgreen:

a tak naprawde to nie mieli czasu wypróbowac bo -'' krowy doili''
TEAM FX
protetyk
Posty: 35
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 20:33

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: protetyk »

No i zajebiście było.
Trochę za dużo dojazdówek ale reszta rekompensowała asfalty.
Jedzenie i kawa na trasie - super sprawa.
Garkuchnia w bazie czynna na okręta też.
Awatar użytkownika
SZCZUR
Posty: 72
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 11:04
Lokalizacja: EŁK
Kontakt:

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: SZCZUR »

chylę czoła przed organizatorami, takie imprezy uwielbiam... nie było burdelu jak na bobku gdzie idioci zapieprzali terenówkami po polu namiotowym rozjeżdzając pieszych lub niszcząc ujęcie wody (widziałem to na własne oczy), u "ZEBRY" nic podobnego nie było, za to było na bogato... napier...iłem się w terenie jak dzik, łapy mnie bolą jeszcze teraz... wspaniale przygotowana trasa, po nocnej walce na zajebistych trawersach, robionych na dwóch kołach...długich asfaltów nie odczułem, bo byliśmy jeszcze w szoku po tym jak auto jechało trawersem w niemożliwy dla mnie sposób...może i lepiej że byliśmy tam w nocy... os'y - tak samo zajebiste... trochę wody (ok.1,70 m),trochę bagna a po tym techniczne przejazdy.... no po prostu trafili mi w serce tą trasą... jestem pod wrażeniem ilości zaangażowanych w organizację osób...na żadnej obserwowanej próbie nie było problemu z szukaniem sędziego... z całym szacunkiem dla podola, ale gdyby zatrudnił kogoś do pilnowania placu nie byłoby takich jaj, bo strach było spać w namiocie! za to na mazowieckich- porządek jaki znam z własnych zlotów motocyklowych: przybywają uczestnicy- od razu ktoś kieruje ich na miejsce parkingowe, bo na M.B. ktoś o nas- uczestnikach -myśli... co mi się jeszcze podobało: na każdej ze sprawnościowych prób przyjazna atmosfera i.... micha! jak nie kiełbaski, to krupniok do usmażenia i napoje... wypas... ktoś potrafił pokręcić się po sponsorach i postrzępić języka, aby potem towarzystwo zadowolone było... i właśnie tak wyrabia się sobie renomę... dziękujemy klubowi ZEBRA z Sochaczewa za profesjonalnie przygotowaną przeprawówkę ... i na mazowszu też można jak się okazuje... pozdrawiamy kolegów uczestników którzy jeb...li z nami ramię w ramię, koło w koło na trasie, w duchu fair play i w przyjacielskiej atmosferze... było gruuuubo...
-słyszałeś sieroto o pewnym pilocie, który bardziej, niż pierwszy na orlenie woli być ostatni na ZMOCIE ? http://pl.youtube.com/watch?v=y_Cpu9R4s4g&fmt=18" www.wirtualnyelk.pl/pub
Awatar użytkownika
BODZIO
Posty: 37
Rejestracja: 5 marca 2009, o 12:47
Lokalizacja: Łomża

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: BODZIO »

Impreza była naprawde mega super,organizacja wspaniała ,szkoda tylko ze tylni drążki wzdłużne odmówiły posłuszeństwa (wygięły sie w kształt litery S)i impreze musieliśmy ukończyć po 9 godzinach jazdy.
WIELKI SZACUN DLA ORGANIZATORÓW!!!!!!!!
castrol
Posty: 33
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, o 22:58

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: castrol »

a ja jestem jeszcze tak zjebany ze narazie nic nie napisze procz WIELKICH PODZIEKOWAN DLA ORGANIZATOROW za jak co roku zajebiaszcza impreze.
kuszman
Posty: 1
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, o 09:42

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: kuszman »

Dzięki za naprawdę świetną imprezę. Brawo.

OGŁOSZENIE: Było krzyczane na ogłoszeniu wyników ale sporo osób już nie było, może tu się uda.
Znalazłem na jednej z prób komplet kluczy w skrzyneczce. Chętnie oddam właścicielowi po potwierdzeniu że to jego- są wyraźne znaki szczególne :)
dzwonić: 501681440.
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: MikeWs »

To i ja się dołączę do WIELKICH PODZIĘKOWAŃ.
Organizacja WZOROWA (te kiełbaski, gorąca herbatka i miłe pogaduchy z paniami - bezcenne).
Wszystko inne co chciałbym napisać, zrobił już Szczur.

PS.
Chłopaki może ktoś z Was znalazł gdzieś na trasie tablicę rejestracyjną z naszego wozu wsparcia: NEL 0265A (jakoś tak bo nie pamiętam dokładnie :) ) ?
Wind is the power, no wind is the pleasure.
kamilfiat260
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2009, o 16:32

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: kamilfiat260 »

:D Miło że wasze załogi mogły gościc na naszych mazowieckich bezdrożach a my częstowac kawą czy kiełbaską :D , zmeczonych zabawą oraz kąpielą w budyniu załogantów.Dla nas też była fajna zabawa w waszym towarzystwie.
BABA :lol:
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: Ma-Rysia »

A może komus udało się odszukać zaginiony scyzoryk :mrgreen: tak około 50-60 cm z drewniana raczką
zostawiony przy próbie biegania z jajkiem
wycinalem owinięte trawy z wału i pozostał na glebie , a, teraz poszukiwany - poszukiwana :mrgreen:
TEAM FX
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: V Mazowieckie Bezdroża

Post autor: franc »

Ma-Rysia pisze: .........a tak naprawde to nie mieli czasu wypróbowac bo -'' krowy doili''
My to Was wydoimy na Zmocie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kasków lepiej szukajcie na te główki prześmiewcze.
Bakteria już rozpoczął rozmyślania co by tu wykombinować, żeby za łatwo nie było :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ