III Zmotka lista oraz impresje postartowe

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: franc »

No to się cieszę i sorry za nerw na starcie :wink: prawda jak zwykle była pośrodku i RB troszeńkę skitrany i pilot się jeszcze uczy :mrgreen:

Ale idzie ku lepszemu :mrgreen:
Zdrówka życzę

Franc
Awatar użytkownika
miniFranc
Posty: 15
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 21:57
Lokalizacja: Warszawa Centrum

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: miniFranc »

Było grubo! Próby były, jak na standardy "Zmotki" naprawdę Hardcore'owe. Nie dość, że zastały nas deszcze (podczas rajdu nie padało, ale na 2-3 dni przed lało niestety :/), to jeszcze przeprawy same w sobie mogły sprawić problem. Nie uniknęliśmy drobnych zwad z miejscowymi, ale i tak to nic w porównaniu z krowami na Litwie :D Bankietu nie oceniam, bo musiałem się zmywać (zmęczenie, cały dzień rajdu). A, no i jeszcze koszulki - MIOOOOODNE. Zajadę ją do końca, bo w tym roku naprawdę są super. Ogólnie imprezę oceniam pozytywnie, oby za rok spotkało nas mniej spięć i zatargów, a więcej pozytywów, fair play. Bo jak to mówił "organizator" - nie liczy się, czy jesteś pierwszy czy nie wiem, dwudziesty, tylko liczy się dobra zabawa. Przy pokonywaniu trasy, jak przy samej organizacji :)

Salute.
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: MikeWs »

Oj dzięki Franc za jak zwykle świetną imprezkę. Cieszę się, że odpowiednio zmotywowałeś Zyśka do naprawy suzy Stanga, bo chłopak załamany był. Dobrze za to robił u mnie jako dodatkowy pilot :D
Próby w sam raz jak zwykle. Niestety walnięty przegub zmusił nas do jazdy drugiego dnia na napędzanych tylko 3 kołach ale dało radę i z tego też się cieszę :D
Bankiet super, chociaż zmęczenie wylazło i wcześniej zwinęliśmy się na bazę. Za to jazda w 10 osób w Volvo mego pilota - niezapomniane. Trochę szorowało podwozie po lesie ale dojechaliśmy cało :mrgreen:
Dzięki jeszcze raz ekipie Patroli z Białegostoku za pomoc w postaci Hi-lifta, kompresora i prób wyrywania nas z Turcji.
Państwo są bardzo zadowoleni.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
SCORPION
Posty: 43
Rejestracja: 7 lipca 2008, o 09:51
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: SCORPION »

Co wiele gadać, Franc nawet z tymi na górze ma układy (dla ateistów - chmurami)
W skali od 1 do 5 to:
1 pogoda - 5 (chociaż padało cały tydzień to nie lało się na łeb)
2 trasa - 5 (wszechstronna udało się przetestować skorpiona w każdych warunkach i o to chodziło)
3 żarcie picie - 5 (szkoda że skończyliśmy o trzeciej, a o szóstej Seba mnie zaciągną do samochodu)
4 ludziska 10 - (warto jechać tylko dlatego aby ich spotkać)
5 logistyka 6 - (wszystko tak jak powinno być)

Podziękowania

Ps
Franc podaj gdzie mają być zdjęcia
Awatar użytkownika
piotrek_uaz
Posty: 14
Rejestracja: 7 marca 2008, o 11:13

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: piotrek_uaz »

Fajnie bylo. I co najwazniejsze - UAZ przejezdzil caly rajd bez niespodzianek i nawet wrocil na kolach do domu :)

Piotrek
Awatar użytkownika
13porte
Posty: 9
Rejestracja: 18 stycznia 2009, o 13:45

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: 13porte »

Ja pierwszy raz zaszczytu doznalem na Francowej imprezie i baaaardzo pozytyw !

Chcesz pochwal prosze: super organizacja, bez korkow, mega wypas proby ( i nie mow ze PLO cisnienie bylo, bo przeciwnie, super lajt ,a ze kilka pieczatek z wyczynu i extremu przykleilismy - to tylko z przyjemnoscia i mega biciem serca = adrenalinka po prostu, nie dla pucharow ), piekny teren, traszki,ptactwo, bocian czarny itd !

Ludzie super, impra smakowita, cytrynowka - no comment :!:

Moj pilot ( dzieki Macku ! ) super hepi tez.
:mrgreen:

Wiec doskonale bylo, bardzo zadowolone Macki wrocily i RR caly, tylko ...bak pusty !

I pomimo rycia rzeki Rangem zamiast zlotych kalesonow mamy zaproszenie za rok ! (dzieki F ! )

Wkrotce zdjecia (pokazujace z reszta, KTO tak te rzeczki przeoral na prawde... :lol: )

do zobaczenia na ZMOCIE

maciek
RRC V8 3,5 pikap 1980
RRC V8 3,9 vogue 1990
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: franc »

Podsumowanie i wyniki wieczorem
Teraz znikam w głębinach pewnej ambasady :wink:
Fotki po połedniu na H31.pl

NORMALNIE WZRUSZENIE ODBIERA MI GŁOS :wink:

KOCHAM WAS jesteście wspaniali ale muszę odśnieżać :wink: :mrgreen:

Paka

Franc

PS Mel, Lightbless, Mysza,Kaśka, Michał- :mrgreen: SZACUN :!: i zwykłe dziękuję 8)
Reszcie oczywiście też i uczestnikom jak najbardziej ale o tym w oficjalnym pisemku na stronce imprezy.

PS Wymysliłem już jak wyeliminować tzw. "złote kalesony" -okazało się to genialnie proste.
Otóż na kazdej imprezie na Z będę wręczał puchary za miejsca 4,7 i 8 ale nie powiem, na której Z za które miejsce :mrgreen:
I w ten oto bajeczny sposób zrobię Was wszystkich w tzw."lolo" :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
bigos
Posty: 160
Rejestracja: 8 listopada 2007, o 19:21
Lokalizacja: Połaniec

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: bigos »

franc pisze:No to się cieszę i sorry za nerw na starcie :wink: prawda jak zwykle była pośrodku i RB troszeńkę skitrany i pilot się jeszcze uczy :mrgreen:

Ale idzie ku lepszemu :mrgreen:
Zdrówka życzę

Franc
a jak (pseudo)ekolodzy zareagowali :idea:
Suzuki Vitara X90
Awatar użytkownika
miniFranc
Posty: 15
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 21:57
Lokalizacja: Warszawa Centrum

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: miniFranc »

Z tego co wiem, to bardzo pozytywnie :) i są mile nastawieni do tego typu imprez, chyba te worki wywarły na nich wrażenie. A co do pomysłu - banalne pomysły są najlepsze.
SZMO
Posty: 52
Rejestracja: 27 października 2008, o 07:28
Lokalizacja: Łódź i okolice

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: SZMO »

wielki szacun dla orgów

traska super wypas

no Franc oby tak dalej
zielony XJ na balonach
Adas A
Posty: 61
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, o 18:51

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: Adas A »

film jest, przepraszam za jakieś niedogodności w montażu, ale robię to pierwszy raz:
http://www.youtube.com/watch?v=qRdJrflwcmE" onclick="window.open(this.href);return false;

Troszkę monotematyczny tj. głównie dwie załogi się pojawiają, ale cóż, myślę, że się spodoba.
Aha, mam nadzieję, że nie będzie takich incydentów, ale jeśli ktoś nie wyraża zgody na przetwarzanie jego wizerunku ( nie wiem czy coś takiego istnieje w ogóle) lub cośtam, to proszę pisać na pw pw, zamaluję mu twarz albo rejestrację dymkiem z napisem 'wprowadź swój tekst'.

Enjoy!

Pozdrawiam, Adaś

ps. sorry za tę rękę w obiektywie 3:49 - spóźniony odruch
Awatar użytkownika
martinezz
Posty: 109
Rejestracja: 27 października 2008, o 13:10

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: martinezz »

Hahaha "Jętka na hebanie" rzadzi.

Moje propozycje na nazwy prob na nastepnym rajdzie:
"Szał na kortach" oraz "domki w słupsku"

pzdr
./martinezz
http://www.mudmax.pl - Team MudMax
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: franc »

Adaś film super :mrgreen: masz talent jeżeli to rzeczywiście pierwszy raz :mrgreen:
Może tylko czasami warto zamalować nr rej :?:
Wiesz tisze jadiesz dalsze budiesz :wink: :mrgreen:

Moje gratulacje
mel
Posty: 64
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 20:32
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: mel »

Dla tych co spragnieni fotek - podsyłam linka do zdjęć Longa65 - m.in.- Szczury na "Raz do Turcji się wybrałem", a trochę niżej Tomcat na tej samej próbie - to z telefonu, ale jak to mówią trzeba mieć szczęście znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. :D
http://picasaweb.google.pl/Dlugi65/Zmotka#" onclick="window.open(this.href);return false;

foto tomcata jednak wkleję bezpośrednio, bo bez sensu latać z forum na inne forum. sorki
Pamiętaj tylko twardziele pierdzą podczas sikania.
Kosa
Posty: 2
Rejestracja: 21 czerwca 2009, o 23:05

Re: III Zmotka LISTA startowa

Post autor: Kosa »

Ja także dołączam do mega pochwał :))
Impreza na naprawdę wysokim poziomie, najeździliśmy się z Dareckim i chłopakami do bólu, przy okazji stwierdzając że Darkowa "turbo-gela" daje radę :)
Super, bez napinki, bankiet super choć nie pamiętam całego, towarzystwo 10+ nazwy prób i pieczątek boskie :)
Najbardziej zapamiętam mimo wszystko pieczątkę ,,Miś" bo na sam koniec w niedzielę okazało że ją omineliśmy dnia poprzedniego i przez 1/3 roadbook'a wracaliśmy po nią :)
Super przekrój trasy, nie tylko błoto a Turcja i Siostrzeńcy naprawdę zaskakujące ;-)

Jesteśmy super zadowoleni :)) Wielkie Dzięki
ODPOWIEDZ