Józefów Mazovia Maraton nadchodzi !!!

Bike marathony np. Mazovia MTB, Poland Bike, Skoda MTB Marathon, CrossCarpatia itp.

Moderatorzy: franc, Student

Artur
Posty: 223
Rejestracja: 27 stycznia 2008, o 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Józefów Mazovia Maraton nadchodzi !!!

Post autor: Artur »

3168, nie ma powodu do chwały... nawet sektora nie zmieniłem :(
okazało się, że tylko mi się wydaje że jeżdżę po lesie. Nogi wytrzymały, płuca też. Brakowało rytmu i umiejętności. Dobrze, że w serwisie u Pietrzaka wymogli na mnie zmianę opon na bardziej terenowe. Inaczej pewnie bym się zabił na slickach. Jakim cudem dętki wytrzymały nie wiem... Siodełko 2 razy wbiłem tyłkiem na całą długość sztycy. No ale teraz wiem gdzie trenować :wink:
Co robię?
Piję herbatę.... z Imbirem
Awatar użytkownika
benia
Posty: 135
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, o 14:42

Re: Józefów Mazovia Maraton nadchodzi !!!

Post autor: benia »

Ale wystartowałeś i ukończyłeś.
To teraz jak dopracujesz kilka szczegółów w sprzęcie i technice jazdy będzie tylko lepiej.

A może w pierwszym starcie nie chciałeś pokazać wszystkiego na co Cię stać ?
Tak jak to zrobił Andrzej-Mikołaj wystartował z X i dogonił II sektor :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nowik
Posty: 758
Rejestracja: 15 stycznia 2008, o 09:14

Re: Józefów Mazovia Maraton nadchodzi !!!

Post autor: Nowik »

Arturo gratulacje !!!!! Jest OK. Spytaj Imbira jak mi poszło na moim pierwszym maratonie - Żyrardów 2005. :oops:
Teraz to chyba wpadłeś na dobre, a ten sport jest dość kosztowny. Zaczną się wydatki, lepszy lżejszy rower, wymiana zużytych części na klasowo lepsze. Kilkadziesiąt, kilkaset, kilka tysięcy złotych... nie robi wrażenia. To jest studnia bez dna. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drugi aspekt to więcej czasu na treningi. Na początku są duże postępy, później trzeba trenować ostro, aby urwać kilka minut na trasie. Samym dojeżdżaniem rowerem do pracy to można nabawić się odcisków na tyłku - chyba, że masz możliwość regeneracji i toalety przed pracą. Można dać ognia w drodze powrotnej. Dobrze przeprowadzony godzinny trening da więcej niż bezsensowne 2 godziny pedałowania.

:evil: Co ja słyszę? Imbir nie jedzie do Radomia? Jak szybko pojedziemy maraton to szybko wrócimy. To tylko 100km.
...kto nie był w Nowinach, to nie był nigdy na maratonie??
ODPOWIEDZ