2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
BODZIO
Posty: 37
Rejestracja: 5 marca 2009, o 12:47
Lokalizacja: Łomża

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: BODZIO »

Wielkie dzięki dla Artura i Adama Za wyciągnięcie z czarnej dupy i odholowanie na bazę :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
martinezz
Posty: 109
Rejestracja: 27 października 2008, o 13:10

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: martinezz »

Z naszej strony rownierz wielkie dzieki za profesjonalna organizację i super teren. No i ogromne podziekowania dla Mela i Darka oraz Lightblessa i Czarnego za wyciągnięcie z czeluści i docholowanie do bazy
Mel, Darek - to co robicie w terenie to dla mnie całkowity opad szczeny a dodatkowo sposób w jaki to robicie - zero ciśnienia i pomoc dla innych... chciałbym kiedyś tak jezdzić :)

./martinezz
http://www.mudmax.pl - Team MudMax
Awatar użytkownika
majcher
Posty: 107
Rejestracja: 20 lipca 2009, o 12:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: majcher »

dla PL1 była to trudne wyzwanie ale do pokonanania :mrgreen: - choć chwile zwątpienia były nam nieobce :cry:
4x40 wreszcie w komplecie na podium

Piotr - trochę do poprawienia jest do nastepnej edycji - ale to juz zostało powiedziane
ktoś mnie kiedyś nazwał ASPOŁECZNYM CIŚNIENIOWCEM :)
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Stang »

Piotr tereny zarąbiste, brak długich dojazdówek świetna sprawa cała impreza bardzo pozytywnie :D jedynie przydało by się w bazie jakiś "tron" i mini łaźnie postawić co by nie trzeba było w kałuży się myć, karta jak papier do D... i te mikro cyferki na stęplach :?

Mel wielkie gratulacje 8)
Szacun dla wyczynu 8)

Miło było ponownie się ze wszystkimi zobaczyć :D

Zuza zniosła wysiłek bez najmniejszego uszczerbku i awarii w końcu
przeleciała całą trasę nie wzięła tylko jednego "30" stempelka bo driver zapomniał trapów zapakować no i dwie zerwane pieczątki wpisane w kartę że zerawne nie wiem czy się liczyły nawet mam fotę więc powinien być komplet bez jednego punktu
I coś trzeba by zrobić innego niż czas zdania karty może jakąś techniczną dogrywkę bo inaczej nie pozbędziemy się na przeprawach ciśnienia, wspólnego jeżdżenia po linach i zapierdalania po trasie jak będzie się liczył czas zdawania roadbooka :evil: już zdecydowanie lepsze są Francowe buźki na Zmotce :roll: nie licząc 4 razy zerwanej liny było dobrze a zaczęło się od targania pewnego żółtego niedźwiedzia :mrgreen:

Jak by tak można było to wyniki z punktami
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Michu
Posty: 12
Rejestracja: 6 listopada 2009, o 22:52

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Michu »

Franc, wielkie dzięki za wspólną jazdę, było wesoło i bez ciśnienia :wink:
Michu
Posty: 12
Rejestracja: 6 listopada 2009, o 22:52

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Michu »

BODZIO pisze:Wielkie dzięki dla Artura i Adama Za wyciągnięcie z czarnej dupy i odholowanie na bazę :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Jeżeli to Ty byłeś utopiony, przy pieczątce nr 15, to zapomniałeś podziękować nam za ponad 2 godzinną pomoc i Francowi za akumulator.
Twoje zachowanie po tym jak wyciągnęliśmy cię tyle ile mogliśmy było słabe :!:
Awatar użytkownika
Adas
Posty: 174
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 17:16
Lokalizacja: Bielkówko/Gdańsk
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Adas »

majcher pisze:dla PL1 była to trudne wyzwanie ale do pokonanania :mrgreen: - choć chwile zwątpienia były nam nieobce :cry:
4x40 wreszcie w komplecie na podium

Piotr - trochę do poprawienia jest do nastepnej edycji - ale to juz zostało powiedziane
chwila zwątpienia nastała przy pieczątce nr 17 na trasie nr 1 , skorpion przed nami zrobił koleiny w poprzek i było pozamiatane :cry: wpadliśmy w depresję , godzinny sen nas tak zamroził, że jechać mogliśmy dopiero po odtajaniu :mrgreen:
nieważne kim jesteś lub kim staniesz się, ważne byś zawsze miał serce doobreee
PSZCZOŁA wersja extrem
Awatar użytkownika
BODZIO
Posty: 37
Rejestracja: 5 marca 2009, o 12:47
Lokalizacja: Łomża

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: BODZIO »

BODZIO napisał(a):Wielkie dzięki dla Artura i Adama Za wyciągnięcie z czarnej dupy i odholowanie na bazę :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:



Jeżeli to Ty byłeś utopiony, przy pieczątce nr 15, to zapomniałeś podziękować nam za ponad 2 godzinną pomoc i Francowi za akumulator.
Twoje zachowanie po tym jak wyciągnęliśmy cię tyle ile mogliśmy było słabe :!:

To co TY koleś nie wiesz kogo wyciągałeś???!!!!
Ja wiem kto mnie wyciągnął i odholowała na bazę więc mu dziękuje!!!!A ty z tym nie miałeś nic wspólnego
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: May_13 »

:!: :!: :!:
Wyniki na http://www.polskioffroad.com/KLUB/01_sp ... orana.html :P

A pod spodem krótkie przemyślenia :idea:
2-ga Noc Kormorana PolskiegoOffroadu przeszła do historii. Wszystkim uczestnikom i osobom pomagającym przy organizacji składam serdeczne podziękowania.
Opierając się na obserwacji 59 załóg, które walczyły z terenem, własnymi słabościami i pewnymi niedociągnięciami jakie przytrafiły się nam jako organizatorom, oraz na bazie Waszych komentarzy powiedzieć można:
1. Trasa ? zarówno teren sam w sobie jak i przygotowanie ocenione zostały przez Was wysoko, co cieszy i motywuje do organizacji kolejnych edycji :P . Trudność trasy uznać można za optymalny ? kilka załóg samochodowych zbliżyło się do 140 punktów, czyli można było, a jednocześnie kilka wykruszyło się pokonanych przez naturę. Z poimprezowych objazdowych obserwacji wynika, że straty w terenie są :( ? zjeżdżone poplony (zupełnie bez sensu :oops: ), kilka poobcieranych drzew ? przeżyją, i złamana suszka, która przez głupotę mogła być przyczyną tragedii :shock: ? pielgrzymka na kolanach do Częstochowy nieodzowna. Szkoda tylko, ze w kilku miejscach taśmy wytyczające dojazd do stempli były największa przeszkodą :cry: .
Wstyd natomiast pisac o wszystkich pozostawionych w terenie puszkach po piwie i butelkach. :oops:
2. Nie ma uwag dotyczących skróconych do niezbędnego minimum roadbooków, co pozwala stwierdzić, że były na poziomie a dojazdy nie sprawiały załogom problemów :idea: ;
3. Przyjmuję bez komentarza wszystkie uwagi dotyczące braku toy-toya i beczki z wodą na bazie :arrow: ;
4. Karty przejazdów rozmakały ? fakt ? a pi?y ?tuszyk? się rozlewał, ale wielu oddawało karty z pieczątkami w pełni czytelnymi, odbitymi w kolejności numeracji. Szacun.
Stemple nie pozwalające się nawet domyślić o którą próbę chodzi były eliminowane :| . Karty nie podpisane ? choćby numerem startowym ? sorry ? nie mogły być liczone. Stempel przybity kilkakrotnie i pomazany błotem, mający sprawiać wrażenie czegoś innego liczony był raz. :!: Wniosek jednak został wyciągnięty, i przy powtórzeniu rozwiązania z kilkoma pętlami na każda będzie oddzielnie wydawana karta. Państwo będziecie zadowoleni.
5. Brak możliwości ponownego wjazdu na ukończoną już trasę był poruszony zarówno podczas odprawy jak i w momencie zdawania karty :idea: ? informowaliśmy tych, którzy pytali, ze mogą przejechać trasę ponownie ale przed oddaniem karty ? nikt się nie zdecydował ponieważ wiązało się to z ponownym przebyciem łagrów, chociaż już bez zdobywania wszystkich prób. Cóż ? ze względów organizacyjnych taką formułę Zimorodka i Kormorana przyjęliśmy i taka ona będzie musiała pozostać.
6. Aspekt edukacyjny :D ? wykpiwana przed imprezą próba ?medyczna? cieszyła się dzięki chłopakom z Offroad Rescue Team dużym zainteresowaniem, a Ci, którzy ją ukończyli otrzymają okolicznościowe certyfikaty. Osobiście uważam ja za duży sukces, który może w przyszłości uratować to co najcenniejsze ? nasze życie.
7. Bilans zysków i strat wychodzi na +980 PLN brutto :?: co należy uznać ? słuchając innych organizatorów ? za sukces, chociaż ekonomicznie rzecz biorąc mało warty powtarzania. Satysfakcja ze zorganizowania imprezy podczas której przeważały banany od ucha do ucha jest jednak niezastąpiona.

Na koniec chciałbym raz jeszcze ? tym razem na forum, podziękować sponsorom ? Firmie Abilus z Krakowa :mrgreen: i Extrem4x4 z Rybarzowic :mrgreen: za ufundowanie nagród dla najlepszych, a Vet-Trade Polska za dosponsorowanie 2@-giej Nocy Kormorana.
Jeszcze raz w imieniu PolskiOffroad serdeczne dzięki i wyrazy szacunku dla wszystkich, którzy zmierzyli się z mazurskimi terenami. :mrgreen: :mrgreen:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
BODZIO
Posty: 37
Rejestracja: 5 marca 2009, o 12:47
Lokalizacja: Łomża

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: BODZIO »

Mam jedno pytanie:A kto zajął 5,6,8 miejsce??jeśli to nie tajemnica?
Michu
Posty: 12
Rejestracja: 6 listopada 2009, o 22:52

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Michu »

BODZIO pisze:BODZIO napisał(a):Wielkie dzięki dla Artura i Adama Za wyciągnięcie z czarnej dupy i odholowanie na bazę :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:



Jeżeli to Ty byłeś utopiony, przy pieczątce nr 15, to zapomniałeś podziękować nam za ponad 2 godzinną pomoc i Francowi za akumulator.
Twoje zachowanie po tym jak wyciągnęliśmy cię tyle ile mogliśmy było słabe :!:

To co TY koleś nie wiesz kogo wyciągałeś???!!!!
Ja wiem kto mnie wyciągnął i odholowała na bazę więc mu dziękuje!!!!A ty z tym nie miałeś nic wspólnego
Pisałem na wstępie "jeżeli" .Masz w avatarze auto wyglądające jak to które ratowaliśmy, widocznie pomyliłem się i przepraszam.
Awatar użytkownika
BODZIO
Posty: 37
Rejestracja: 5 marca 2009, o 12:47
Lokalizacja: Łomża

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: BODZIO »

ok nie musisz przepraszać!!!ale ja nie jestem z tych ludzi którym pomożesz a oni biorą dupę w troki i nara!!!Zresztą Franc nas trochę zna i napewno wie że to nie nam pomagaliście!
Adas A
Posty: 61
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, o 18:51

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Adas A »

BODZIO pisze:Wielkie dzięki dla Artura i Adama Za wyciągnięcie z czarnej dupy i odholowanie na bazę :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Sama przyjemność dla nas, chwila na odpoczynek itd. Zauważ dwie rzeczy: gdyby Gela nie odpaliła, to pewnie wy byście nas targali z kniei na lince, oraz fakt, że po was nie było żadnej załogi na trasie!! Pomagaliśmy wam kilka godzin i przejechały jedynie quady, więc de facto to Wy byliście dla nas zbawieniem, dzięki wielkie.

Pozdro,
Adaś
castrol
Posty: 33
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, o 22:58

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: castrol »

a ja poprosze w imieniu zalogi o zajecie oficjalnego stanowiska i wytlumaczenia naszej pozycji. Sytuacja jest troche niepowazna! teoretycznie zostalismy zdyskwalifikowani za cos czego nie zrobilismy ( dojechanie do pieczatki pod tasmami, Zaloga z extremu ktora byla z nami na probie moze to potwierdzic ) a w wynikach jestesmy na 4 pozycji??? wiec o co tu chodzi??? Szkoda ze tak sie to skonczylo ale widac ze naprawialismy auto w zlym czasie i miejscu czyli przy tasmie gdzie ktos naprawde wjechal pod nia.

Teraz o samej imprezie, trasa ok wyczyn mial ciezko ale dalo rade przejechac z drugiej strony szkoda ze jest to praktycznie ta sama trasa co na 1 nocy kormorana i na nocy zimorodka, na nastepna edycje trzeba jakas nowa karte drogowa wymyslec bo ta jest do bani i pieczatki jakies wieksze. I jak jest jakis harmonogram to chyba warto sie go trzymac a nie my juz od 15.30 walczylismy :D przez co pilota nie zabralismy na 1 petle :mrgreen:
Ignacy Patrol
Posty: 182
Rejestracja: 25 lutego 2009, o 20:53
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Re: 2-GA NOC KORMORANA, 17-19 IX 2010

Post autor: Ignacy Patrol »

Witam kolegów . Piotr tak jak Ci już mówiłem wielki szacun za to co zrobiliście bardzo mi się podobało ,były pieczątki trudne i łatwiejsze i oto chodzi.Trasy myśle że utrudniliście do maximum możliwości terenu, mi osobiście nic nie brakowało :mrgreen: .Wynik rewelacja biorąc pod uwage to że o 3 w nocy musiałem ruszyć już do domu :roll: .Pozdrawiam
ODPOWIEDZ