III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Rajdy i imprezy przeprawowe, sportowe, maratony
Np. Dakar, Zmota Challenge, Africa Race, Pomerania, Zmota Trophy, Croatia Trophy, Zmota Sprint, Iron Man Offroad Challenge itp.

Moderator: franc

Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

Ufff :!: Zrobilismy dzisiaj pare prób "na gotowo": Aleja Brzóz - 17 stempli - pierwszym nie powinny zając wiecej niz 10 minut kazdy, później moze byc różnie :mrgreen:
Lisi Jar - 18 stempli - suche ale śliskie jak cholera i miejscami zblizone do @Francowego PRL-u :P 2-3 godzinki - zgubiłem tam okulary - trzeci Kormoran, trzecie bryle - 10 punktów za znalezienie :idea:
Kaczy Dół - krótko i treściwie - 4 stempelki - na kołach (54" :mrgreen: ), no i Wanny - próba sędziwana - 2 stempelki za każdą
Razem mamy już 43 - @Franc - braknie pieczatek bo to dopiero 1/6 trasy :mrgreen: A gdzie Łabędzi Śpiew (groble z niespodzianką), triale, Wilcze Echa, Brodzik, Ełk-Zgielk i cała reszta :?:

Jutro pleneru ciąg dalszy, podrzucę pewnie cos wieczorkeim po powrocie 8)
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: franc »

rozmieszczajcie rzadziej a celniej :mrgreen: 85 pieczątek to naprawdę sporo. Na Zmocie nie ma więcej jak 65 :)
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

... tutaj jest tyle drzew i innych ciekawostek przyrodniczych, ze aż szkoda opuscić - trasa jest krajobrazowa :P , a Nocą bedzie jeszcze ciekawsza :mrgreen:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
gibek
Posty: 1
Rejestracja: 3 lipca 2011, o 09:37

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: gibek »

Wiatm.
Mam pytanie do tych co są w temacie. Czy próby będą zlokalizowane po stronie jeziora w okolicach miejscowości Szeligi - Buczki -Sędki? Czy będzie jakaś możliwość dotarcia do nich pieszą czy też autem? Mam nie daleko więc chciałbym się wybrać z aparatem a nie chciałbym za dużo błądzić (przeszkadzać). :)
Jeśli to możliwe to prosiłbym o info.
Z góry dziękuje. :)
fredzio
Posty: 92
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:38

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: fredzio »

zibim napisał(a):1. Stang / Mike - PL3
2.
3. Konrad01 / Muti - PL3
4. mel - PL3
5. Adas/Majcher- PL3 żartowałem majcher PL1
6. bobon/ ? PL2 a może już 3
7. Ignac/Krzyś PL-3
8. Smoczek/jarem PL-3
9.Naruszewicz-Naruszewicz PL1
10. Mariosomegos/Drużuna A PL3
11. Rafał Kocyk Tomasz Kocyk PL1
12. lightbless Czarny PL2


13. Franc
14.Bodzio/Kamil PL3
15.Andrzejewski/Andrzejewski PL3
16.Szczygielski Andrzej/ Kozak Radek PL3
17.Dałkiewicz/Pułecki PL3
18. Tomanek/Kisiel/Malesza PL1[/quote]
19. Marek Bąkowski "BĄKU " / Paweł Bogusz "JULEK" suza vitara kl. elektryk + 2 pilotów exstra
20. Jarek Pytel / Marcin Jurewicz "BENEK " LR DEF kl. elektryk +3 pilotów exstra
21 . Fryderyk GŁOWACKI / PILOT'' SZCZUPAK ' KL ELEKTRYK
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

Dokończyliśmy trasę :mrgreen:
Jest mocno, będa Państwo zadowoleni jak mawia nasz kolega Franciszek.
Aleja Brzóz to 17 stempli. Licząc tylko 10 minut na każdy to 3 godziny obcowania z przepieknym uroczyskiem.
Lisi Jar to kolejne 18 stempli i pewnie kolejne 3 godziny. A zaraz za nim Kazcy Dołek - by spłukac z siebie margiel wywieziony z wąwozu - i kolejne 4 stemple.
Ełk-Zgiełk (6), dojazd do Wannien i same Wanny - tym razem sędziowane to kolejne 4 stemple. I zaraz za nimi Strefa - mocne ciągadła niezbędne.
Przy Gniażdzie to 6 stemplowy odpoczynek. Mamy jeszcze dla Was Osadę Jacwingów gdzie do zdobycia jest 8 punktów, Borusiewicza i Brodzik, Tendy, Samotnicę i Agencję :D
Po Taśmach U Wuja Tomka to 10 punktów, z których kilka wielu zapamieta co najmniej do Zmoty :mrgreen:
Techniczni cieszyc sie będa z Bez Wsteka - trail na trzy fajery.
No i zostaje nam Łabędzi Spiew gdzie wielu moze zostac do rana, oraz Krzyk Kormorana - proszę juz dzisiaj - odpuśćcie tę próbę, a jak w najbliższym czasie poleje to nawet o niej nie myślcie :mrgreen:
96 punktów z prób i 23 "spowalniacze" układające sie w hasło Nocy.
Jest jeszcze 10 punktów dla tej załogi, która znajdzie moje okulary zgubione w Lisim Jarze - to już tradycja - Noc Kormorana i bryle idą w diabły :twisted:

Serdeczne dzięki Tomkowi @Cichemu i Darkowi @Szczurowi za pomoc w organizacji 8) 8) 8)

Gwoli przypomnienia: prosze o zgłoszenia na mojego maila: piotr.czarnecki@vettrade.pl
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
Stang
Posty: 817
Rejestracja: 21 maja 2007, o 16:15
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: Stang »

No to ja niestety ze względów zdrowotnych ( 3 dni po kormoranie operacja ) jestem zmuszony odpuścić se start :cry: :cry: :cry: ale jak zdrowie pozwoli przybędę popatrzeć a może jako lotny sędzia z Mike albo Cichym :)
Jasna ..... a tak nie mogłem się doczekać Kormorana :cry: mam nadzieję że do Sokółki i Zmoty się wykuruję :?
Była Zuza evoIII :(
Załoga Ostrołęcko - Ełcka extrem Stang-Cichy
Jeep WJ
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

@Stangu - trzymamy wszyscy kciuki za Ciebie :P . A Twoja obecnosć na Nocy na pewno będzie wszystkim służyła - wszak znasz ten teren i na pewno nie jeden skorzysta z Twoich podpowiedzi. W końcu wszyscy przyjezdżamy sie bawić.
A zdrowie najwazniejsze :!:
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
Awatar użytkownika
Ma-Rysia
Posty: 207
Rejestracja: 17 kwietnia 2007, o 17:33

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: Ma-Rysia »

Fredek cos pokitrałes ta listę , powinno byc tak :

1. Stang / Mike - PL3
2.
3. Konrad01 / Muti - PL3
4. mel - PL3
5. Adas/Majcher- PL3 żartowałem majcher PL1
6. bobon/ ? PL2 a może już 3
7. Ignac/Krzyś PL-3
8. Smoczek/jarem PL-3
9.Naruszewicz-Naruszewicz PL1
10. Mariosomegos/Drużuna A PL3
11. Rafał Kocyk Tomasz Kocyk PL1
12. lightbless Czarny PL2


13. Franc
14.Bodzio/Kamil PL3
15.Andrzejewski/Andrzejewski PL3
16.Szczygielski Andrzej/ Kozak Radek PL3
17.Dałkiewicz/Pułecki PL3
18. Tomanek/Kisiel/Malesza PL1[/quote]
19. Marek Bąkowski "BĄKU " / Paweł Bogusz "JULEK" suza vitara kl. elektryk
20. Jarek Pytel / Marcin Jurewicz "BENEK " LR DEF kl. elektryk
21 . Fryderyk GŁOWACKI / PILOT co robi za fajkę '' SZCZUPAK ' KL ELEKTRYK + paczka fajek



A kaczor nie jedzie ? wymieka ?
TEAM FX
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

Jutro (czwartek) jedziemy z Cichym na kolejny objazd trasy, dopracowywanie prób i wieszanie pierwszych pieczątek.
Postaram się powiesić już konkretne fotki z poziomem błotka i wody cobyście się już rozgrzewali :mrgreen:
Lekko nie będzie a trapy i to w dużej ilości będą wprost konieczne szczególnie na Wanny i Osadę Jaćwingów.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: franc »

Jeżeli na liscie w klasie PLT będą tylko dwie załogi to rzeczywiście wieszanie odrębnych pieczątek dla nich mija się z celem :( Zostało10 dni do rajdu i prosimy o powazne deklaracje :!:
Awatar użytkownika
MikeWs
Posty: 311
Rejestracja: 3 kwietnia 2007, o 17:34
Lokalizacja: Ełk

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: MikeWs »

franc pisze:Jeżeli na liscie w klasie PLT będą tylko dwie załogi to rzeczywiście wieszanie odrębnych pieczątek dla nich mija się z celem :( Zostało10 dni do rajdu i prosimy o powazne deklaracje :!:
Prawda jest taka, że z powodu małej ilości turystyków trasa została przygotowana w zasadzie TYLKO dla Extremu.
Nie oznacza to oczywiście, że o nich nie myślimy. Mamy oczywiście "lekki" zapas prostszych prób lub możliwość powieszenia pieczątek na lżejszych odcinkach już istniejących. Nieporozumieniem byłoby robienie samochodem klasy PL1 wszystkich prób Extremu bo pewnie próby te zostałyby zablokowane.
Jutro po objeździe trasy rozstrzygniemy co z tym robić.
Tak czy inaczej turystów SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Wind is the power, no wind is the pleasure.
Awatar użytkownika
May_13
Posty: 410
Rejestracja: 19 grudnia 2007, o 21:39
Lokalizacja: Lesznowola
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: May_13 »

Turyści dostana karty do ręki i będą zbierali wszystko. I tak w niektórych miejscach - Krzyk Kormorana dla przykładu - moga mieć problemy.
Poza wszystkim - na Nocach nigdy nie było oddzielnej trasy dla PL-1 a wszyscy dawali radę. W końcu mamy się bawić, a gacie zawsze z demobilu mozemy dostać dla każdego :P
...w błoto po złoto...
frajda przyjdzie sama :-)
mawey
Posty: 4
Rejestracja: 3 maja 2011, o 10:02

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: mawey »

Jak to karty do ręki... sorry alem się pogubił... Nie mam wyciągarki, ale też nie chciałbym latać z kartą w ręku bo to bez sensu trochę jest? Czy coś jest dla mnie, czy mam odpuścić?
Awatar użytkownika
franc
Site Admin
Posty: 4146
Rejestracja: 22 stycznia 2007, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: III Noc Kormorana 2011 15-16 lipiec 2011

Post autor: franc »

jedź- będziesz zadowolony- masz swoje pieczątki na kołach i inne z ekstremu na piechotę :)
ODPOWIEDZ