Na Żywca

Weekend w Beskidzie

Na Żywca to kolejna górska propozycja w naszej ofercie turystyki 4×4.
W czasie weekendu zwiedzimy pasma Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Nie zabraknie ciekawych i pięknych widokowo dróg graniami Beskidów, nocnego odcinka wiodącego wśród bukowych lasów, możliwości sprawdzenia się na naprawdę wymagającym odcinku 4×4, gdzie do pokonania będzie potok płynący dnem naszpikowanego zlepieńcami wąwozu oraz mnóstwa atrakcji i ciekawostek turystycznych i krajoznawczych. Pensjonat, który rekomendujemy na bazę spotkania to przytulne miejsce, z bardzo życzliwymi gospodarzami i wysokim standardzie wypoczynkowym. Poruszamy się kolumną zatem w terenie nieodzowna będzie wzajemna pomoc, która mamy nadzieję zaowocuje wieloma nowymi terenowymi znajomościami.

TRASA: ŚREDNIA

drogi szutrowe, podrzędne asfalty, brody, przeszkody 4×4

SPRZĘT

opony AT minimum 30 cali, solidne zaczepy, lina kinetyczna, metromierz, cb radio, namiot lub możliwość spania w aucie, krzesełka i stoliki turystyczne, ciepłe śpiwory, pojemnik na wodę pitną (10l), kuchenki turystyczne, menażki i naczynia, worki na śmieci, papier toaletowy, środki przeciw komarom

LOGISTYKA

typ wyprawy – kolumna

ZAPISY

Zapisy na imprezę drogą mailową biuro@adrenalinka.pl,
lub telefonicznie +48 509 570 840
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska kierowcy wraz z numerem telefonu kontaktowego, marki i nr rejestracyjnego pojazdu oraz rozmiaru koszulek wyprawowych.

KOSZTY:

KOSZTY : 600 zł/ samochód – bez względu na liczbę osób w pojeździe.
Płatne przelewem na 21 dni przed datą imprezy na konto:
Marcin Francuz ul Piękna 44/6d Warszawa
ING Bank Śląski 73 10501038 100000 231667 3025 z dopiskiem: Na żywca

W ramach wpisowego każda załoga otrzymuje:

  • przygotowanie trasy, przewodnictwo 4×4
  • naklejkę imprezy
  • ubezpieczenie NW do wysokości 10000 zł
  • niespodziankę

HARMONOGRAM WYPRAWY:

Dzień 1
Spotkanie około 19.00. Krótka trasa terenowa po okolicy pensjonatu, integracja

Dzień 2 
Śniadanie i wyjazd na 50 km pętlę połączoną z turystyką 4×4 i wymagającym terenem w Beskidzie Śląskim i Żywieckim. Około godz. 16.30 – kulinarna niespodzianka. Wieczorem integracja i sauna.

Dzień 3
Śniadanie. 25 km trasa turystyczna z elementami 4×4 po Beskidzie Żywieckim. Obiad w Jelesni lub Koszarawej, Około godz. 15.30 rozjazd do domów.