TransSerbia

21 - 26 sierpnia 2022

Serbia to piękny i mało znany polskim turystom spod znaku 4×4 kraj dysponujący pięknymi górami masywu Karpat i Starej Planiny. Serbia to świat monastyrów, jaskiń, gór i Dunaju. Świat gdzie mapy nie pokrywają się z rzeczywistością, a rzeczywistość z mapami. Świat przemiłych ludzi, którzy zawsze i o każdej porze zapraszają na kawę, której nie wypada odmówić. Serbia to również świat pysznego jedzenia i dobrego wina, świat pięknych parków narodowych i ziejących fabryk. Świat kultury bałkańskiej, serbskiej, tureckiej i węgierskiej. Świat lawirujący między Unią, Rosją i Chinami. Mieszanka kultury bałkańskiej, serbskiej, tureckiej i węgierskiej. Na naszej autorskiej trasie nie zabraknie wielu sekcji terenowych a także zwiedzania monastyrów, jaskiń, kanionów skalnych i wodospadów. Większość noclegów zaplanowaliśmy w dzikiej naturze nad strumieniami ale oczywiście nie zabraknie również okazji do uzupełnienia zapasów i odświeżenia się w cywilizacji. To ostatnia chwila na Serbię bez turystów – pustą, prawdziwą i szczerą. Na dzień dzisiejszy przy wjeździe i wyjeździe z Serbii nie obowiązują restrykcje związane z kwarantanną. Maksymalnie 7 załóg.

TRASA: ŚREDNIA/TRUDNA

sekcje kamienne, błotne, zarwane drogi, połoniny, drogi górskie i szutrowe

WYPOSAŻENIE:

Opony minimum 31 MT/AT, wyciągarka, części zapasowe. Sprzęt biwakowy i campingowy.

LOGISTYKA

typ wyprawy – kolumna

ZAPISY

Zapisy na imprezę drogą mailową biuro@adrenalinka.pl,
lub telefonicznie +48 509 570 840
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska kierowcy wraz z numerem telefonu kontaktowego, marki i nr rejestracyjnego pojazdu oraz rozmiaru koszulek wyprawowych.

KOSZTY

2200 zł od załogi rozumianej jako kierowca i pilot. Warunkiem wpisania na listę wyjazdową jest przesłanie zadatku 1000 zł na 12 dni przed terminem imprezy.
Konto do wpłat:
Marcin Francuz Piękna 44/6d 00-672 Warszawa
ING BANK 73 105010381000002316673025
tytułem: TransSerbia

DODATKOWE KOSZTY:

Campingi – 30 zł/doba/osoba
Paliwo  – ceny około 5,60 zł/l.on

         NIEZBĘDNE DOKUMENTY SAMOCHODU i OSOBISTE:

  • dowód rejestracyjny wraz z ważnymi badaniami technicznymi
  • WAŻNE jest aby samochód prowadziła ta osoba, która jest wpisana w dowodzie rejestracyjnym. W przypadku samochodów w leasingu niezbędne jest notarialne poświadczenie faktu leasingu!
  • ważny dowód osobisty lub paszport
  • ważne prawo jazdy
  • EKUZ wydawany przez NFZ

HARMONOGRAM

Dzień 1 Spotkanie na Campingu nieopodal Niegotina
Dzień 2 Niegotin-Miroc
Dzień 3 Miroc-Wlaoje
Dzień 4  Wlaoje-Resavska Pecina
Dzień 5 Resavska Pecina-Lazerava Pecina
Dzień 6 Lazerava Pecina-Wrmca
Dzień 7 Wrmca-Jana