Rodzinne wyprawy 4x4

Lato 2020

Transpolonia - rodzinne wyprawy 4x4

W sezonie wakacyjnym 2020 wyjazdy zagraniczne stoją pod dużym znakiem zapytania. Dlatego my zapraszamy Was na rodzinne wyprawy 4×4 po całej Polsce pod znakiem TransPolonii. Nasza przewaga nad rodzimymi firmami przewodnickimi wynika z tego, że już od 15 lat zwiedzamy nasz kraj podczas terenowych włóczęg, które nazwaliśmy TransPolonia.
Rodzinna TransPolonia została pomyślana jako impreza wybitnie przygodowo – turystyczna. Oferta skierowana jest przede wszystkim do wielbicieli długich włóczęg, ludzi ciekawych nowych doznań oraz uczestników gotowych na spędzenie od pięciu dni do tygodnia we własnym aucie.
Bardzo pochlebne komentarze po ponad 60 turnusach transpolonijnych włóczęg po Polsce utwierdziły nas, że mieliśmy wspaniały pomysł i dobrze go realizujemy. Wyjazdy realizujemy od 2007 roku i od tej pory gościliśmy na naszych trasach ponad 350 załóg z Polski i zagranicy.
W 2017 roku udało nam się zrealizować projekt TerraPolonica – połączenie tras naszych 6 wypraw co dało w sumie 3600 km turystyczno – terenowej wyprawy dookoła Polski, co chcemy powtórzyć w sezonie 2020. Oprócz wypraw wzdłuż polskich granic proponujemy również szlaki wiodące wzdłuż Wisły, Warmii i Mazur oraz TransPolonię Diagonalę, biegnącą od Ponidzia do Wielkopolski.
TransPolonie to turystyczno-terenowe, rodzinne wyprawy 4×4. Oznacza to, że trasę może pokonać każdy samochód, nawet typu suv, bowiem wszystkie trudniejsze odcinki posiadają stosowne objazdy. Wyjazd przeznaczony jest dla całych rodzin, również dla mniej zaawansowanych załóg, które przy okazji poznania piękna polskiej ziemi chcą również udoskonalać swoje rzemiosło i doświadczenie terenowe oraz zawrzeć nowe przyjaźnie. Wszak wspólne pokonywanie terenowej trasy a także wieczory, nierzadko z regionalnymi napitkami stanowią doskonałą ku temu okazję.

Jak to wygląda w praktyce?

Wyprawy są prowadzone według roadbooka. Oznacza to, że uczestnicy wedle własnych upodobań mogą podzielić się na podgrupy, co umożliwia każdemu pokonywanie trasy w swoim tempie i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Na wszystkich trasach, na roadbookach oznaczone są ciekawe miejsca historyczne, krajoznawcze, atrakcje dla dzieci, miejsca w których warto zatrzymać się by coś zjeść, lub pozwiedzać. Również elementy off-roadowe są oznaczone tak, że każdy wedle swoich upodobań może się z nimi zmierzyć, lub spokojnie kontynuować włóczęgę. Wszyscy spotykamy się wczesnym wieczorem na wspólnych biwakach, gdzie dzielimy się wrażeniami dnia i spędzamy razem wieczór. Ten tryb wyprawy sprawia, że jest to wyjazd dla każdego i każdy znajdzie na trasie coś dla siebie.
Zorganizowaliśmy przygody, które przybliżą uczestnikom piękno polskiej ziemi, zawiodą ich do mało znanych miejsc i atrakcji turystycznych. Wykorzystujemy do tego celu przede wszystkim drogi boczne, szutrowe i gruntowe tak, aby przez kilka dni oderwać się od monotonii codziennych, miejskich zajęć. Zmieniający się jak w kalejdoskopie krajobraz, dziesiątki zabytków, pomników przyrody a także różnorodność kultur pozwoli uczestnikom na wyniesienie z naszej przygody niezapomnianych wrażeń. TransPolonia na stałe gości już w kalendarzu off roadowym w Polsce i jest dobrą alternatywą dla dalszych wyjazdów zagranicznych. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas, a nasze rodzinne wyprawy 4×4 na stałe zagoszczą w waszym wakacyjnym kalendarzu.
Polska jest pięknym krajem, kryjącym w sobie wiele tajemnic oraz cudownych pejzaży. Wystarczy tylko trochę sprzętu biwakowego, chęci do poznania niesztampowych miejsc, a drzwi do terenowej przygody staną przed Wami otworem.
Aktualne informacje na temat naszych wyjazdów znajdziecie na naszym Facebooku

Kalendarz wakacyjny 2020

LIPIEC

28 czerwca – 03 lipca TransPolonia Diagonala

28 czerwca – 03 lipca TransPolonia Wschodnie Klimaty
05 – 10 lipca TransPolonia Pomerania
05 – 10 lipca TransPolonia Masuria
12 – 17 lipca  TransPolonia Zachód
19 – 24 lipca TransPolonia Sudetia
25 – 30 lipca TransPolonia Carpathia

SIERPIEŃ

31 lipca – 05 sierpnia TransPolonia Wschód
06 – 11 sierpnia TransPolonia Pomerania
11 – 16 sierpnia TransPolonia Zachód
18 – 22 sierpnia TransPolonia Vistula
23 – 27 sierpnia TransPolonia Wschodnie Klimaty

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW 4x4

ORAZ WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BIWAKOWEGO

Marzy Ci się terenowa wyprawa, ale nie masz swojego samochodu 4×4? A może chcesz spróbować tego stylu życia, ale nie wiesz jeszcze, czy to jest to?
A może jak to często bywa… mechanik się nie wyrobił, części jeszcze nie przyszły, a wakacje tuż tuż…. 🙂
Mamy na to rozwiązanie. Prowadzimy wypożyczalnię 4×4 profesjonalnie przygotowanych aut ekspedycyjnych. W ciągłej ofercie posiadamy trzy samochody marki Nissan. Auta są przygotowane do długich i dalekich podróży, po pełnym serwisie, z kompletem części zapasowych, ważnymi badaniami technicznymi oraz polisami OC i Zieloną Kartą. Każdy samochód uzbrojony jest w komplet sprzętu terenowego (bloczek, szekle, kompresor, pasy, hi lift), posiada opony MT lub AT (na życzenie), wyciągarkę z liną syntetyczną, snorkel, progi oraz webasto, więc gotowy jest do terenowej przygody. W każdym z naszych samochodów komfortowo podróżują cztery osoby a spać mogą dwie osoby, w związku z tym wypożyczonym od nas samochodem można pojechać na wakacje całą rodziną. Za dodatkową opłatą proponujemy wypożyczenie kompletu sprzętu biwakowego składającego się z namiotów stacjonarnych marki Quechua, stolika, krzesełek, lodówki i naczyń.

 

Nissan Patrol Y60 4.2 D

GIENRYK

opony Mirage MTR 172 33×12,5r15
wyciągarka Warn Talon 9000 lbs + wyciągarka tylna Superwinch EP 9.0 z linami syntetycznymi
blokada mostu, snorkel
dodatkowe oświetlenie led
szpej terenowy
webasto
zabudowa do spania dla 2 osób.

Nissan Terrano I 2.7 TDI

NYSKA

opony Federal Couragia MT 31×10,5r15
wyciągarka More 12000 lbs z liną syntetyczną
blokada mostu lsd, snorkel
dodatkowe oświetlenie led
szpej terenowy
zabudowa do spania dla 2 osób

Nissan Patrol Y60 4.2 D

LULEK

opony Hankook DynaPro MT 33×12,5r15
wyciągarka Warn M15000 z liną syntetyczną
blokada mostu, snorkel
namiot dachowy James Barroud
roleta przeciwdeszczowa
dodatkowe oświetlenie led
szpej terenowy, webasto
zabudowa do spania dla 2 osób

Więcej informacji na temat wypożyczalni samochodów 4×4 oraz wypożyczalni sprzętu biwakowego znajdziecie TUTAJ

KONTAKT

Marcin Francuz

+48 509 570 840
franc@adrenalinka.pl

Zuzanna Zaraś

+48 531 956 486
zuzka@adrenalinka.pl