Rodzinne wyprawy 4x4

Lato 2021

Transpolonia - rodzinne wyprawy 4x4

W sezonie wakacyjnym 2021 wyjazdy zagraniczne ponownie stoją pod dużym znakiem zapytania.
Dlatego my zapraszamy Was na rodzinne wyprawy 4×4 po całej Polsce pod znakiem TransPolonii. Nasza przewaga nad rodzimymi firmami przewodnickimi wynika z tego, że już od 15 lat zwiedzamy nasz kraj podczas terenowych włóczęg, które nazwaliśmy TransPolonia.
Rodzinna TransPolonia została pomyślana jako impreza wybitnie przygodowo – turystyczna. Oferta skierowana jest przede wszystkim do wielbicieli długich włóczęg, ludzi ciekawych nowych doznań oraz uczestników gotowych na spędzenie od pięciu dni do tygodnia we własnym aucie.
Bardzo pochlebne komentarze po ponad 80 turnusach transpolonijnych włóczęg po Polsce utwierdziły nas, że mieliśmy wspaniały pomysł i dobrze go realizujemy. Wyjazdy realizujemy od 2007 roku i od tej pory gościliśmy na naszych trasach ponad 400 załóg z Polski i zagranicy.
W 2017 roku udało nam się zrealizować projekt TerraPolonica – połączenie tras naszych 6 wypraw co dało w sumie 3600 km turystyczno – terenowej wyprawy dookoła Polski, co chcemy powtórzyć w sezonie 2021. Oprócz wypraw wzdłuż polskich granic proponujemy również szlaki wiodące wzdłuż Wisły, Warmii i Mazur, TransPolonię Diagonalę, biegnącą od Ponidzia do Wielkopolski oraz tegoroczną nowość – TransPolonię Pogórza.
TransPolonie to turystyczno-terenowe, rodzinne wyprawy 4×4. Oznacza to, że trasę może pokonać każdy samochód, nawet typu suv, bowiem wszystkie trudniejsze odcinki posiadają stosowne objazdy. Wyjazd przeznaczony jest dla całych rodzin, również dla mniej zaawansowanych załóg, które przy okazji poznania piękna polskiej ziemi chcą również udoskonalać swoje rzemiosło i doświadczenie terenowe oraz zawrzeć nowe przyjaźnie. Wszak wspólne pokonywanie terenowej trasy a także wieczory, nierzadko z regionalnymi napitkami stanowią doskonałą ku temu okazję.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Wyprawy są prowadzone według roadbooka. Oznacza to, że uczestnicy wedle własnych upodobań mogą podzielić się na podgrupy, co umożliwia każdemu pokonywanie trasy w swoim tempie i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Na wszystkich trasach, na roadbookach oznaczone są ciekawe miejsca historyczne, krajoznawcze, atrakcje dla dzieci, miejsca w których warto zatrzymać się by coś zjeść, lub pozwiedzać. Również elementy off-roadowe są oznaczone tak, że każdy wedle swoich upodobań może się z nimi zmierzyć, lub spokojnie kontynuować włóczęgę. Wszyscy spotykamy się wczesnym wieczorem na wspólnych biwakach, gdzie dzielimy się wrażeniami dnia i spędzamy razem wieczór. Ten tryb wyprawy sprawia, że jest to wyjazd dla każdego i każdy znajdzie na trasie coś dla siebie. W przypadku grup liczących do 8 załóg wyprawy prowadzimy kolumną.
Zorganizowaliśmy przygody, które przybliżą uczestnikom piękno polskiej ziemi, zawiodą ich do mało znanych miejsc i atrakcji turystycznych. Wykorzystujemy do tego celu przede wszystkim drogi boczne, szutrowe i gruntowe tak, aby przez kilka dni oderwać się od monotonii codziennych, miejskich zajęć. Zmieniający się jak w kalejdoskopie krajobraz, dziesiątki zabytków, pomników przyrody a także różnorodność kultur pozwoli uczestnikom na wyniesienie z naszej przygody niezapomnianych wrażeń. TransPolonia na stałe gości już w kalendarzu off roadowym w Polsce i jest dobrą alternatywą dla dalszych wyjazdów zagranicznych. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas, a nasze rodzinne wyprawy 4×4 na stałe zagoszczą w waszym wakacyjnym kalendarzu.
Polska jest pięknym krajem, kryjącym w sobie wiele tajemnic oraz cudownych pejzaży. Wystarczy tylko trochę sprzętu biwakowego, chęci do poznania niesztampowych miejsc, a drzwi do terenowej przygody staną przed Wami otworem.
Aktualne informacje na temat naszych wyjazdów znajdziecie na naszym Facebooku

Kalendarz wakacyjny 2021

CZERWIEC

2 – 6 czerwca TransPolonia Sudetia
16 – 20 czerwca TransPolonia Carpathia
23 – 27 czerwca TransPolonia Vistula

LIPIEC

29 czerwca – 4 lipca TransPolonia Masuria
29 czerwca – 4 lipca TransPolonia Diagonala

05 – 9 lipca TransPolonia Wschodnie Klimaty
12 – 16 lipca  TransPolonia Północ
19 – 23 lipca TransPolonia Zachód
26 – 30 lipca TransPolonia Góry

SIERPIEŃ

2 – 6 sierpnia TransPolonia Roztocze – Bieszczady
7 – 13 sierpnia TransPolonia Wschód
16 – 20 sierpnia TransPolonia Pomerania
23 – 27 sierpnia TransPolonia Zachód
28 sierpnia – 1 września TransPolonia Sudetia

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW 4x4

ORAZ WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BIWAKOWEGO

Marzy Ci się terenowa wyprawa, ale nie masz swojego samochodu 4×4? A może chcesz spróbować tego stylu życia, ale nie wiesz jeszcze, czy to jest to?
A może jak to często bywa… mechanik się nie wyrobił, części jeszcze nie przyszły, a wakacje tuż tuż…. 🙂
Mamy na to rozwiązanie. Prowadzimy wypożyczalnię 4×4 profesjonalnie przygotowanych aut ekspedycyjnych. W ciągłej ofercie posiadamy trzy samochody marki Nissan. Auta są przygotowane do długich i dalekich podróży, po pełnym serwisie, z kompletem części zapasowych, ważnymi badaniami technicznymi oraz polisami OC i Zieloną Kartą. Każdy samochód uzbrojony jest w komplet sprzętu terenowego (bloczek, szekle, kompresor, pasy, hi lift), posiada opony MT lub AT (na życzenie), wyciągarkę z liną syntetyczną, snorkel, progi oraz webasto, więc gotowy jest do terenowej przygody. W każdym z naszych samochodów komfortowo podróżują cztery osoby a spać mogą dwie osoby, w związku z tym wypożyczonym od nas samochodem można pojechać na wakacje całą rodziną. Za dodatkową opłatą proponujemy wypożyczenie kompletu sprzętu biwakowego składającego się z namiotów stacjonarnych marki Quechua, stolika, krzesełek, lodówki i naczyń.

 

Nissan Patrol Y60 4.2 D

GIENRYK

 • opony Cooper STT Pro MT 33×12,5r15, 
 • wyciągarka Warn Talon 9000 lbs + wyciągarka tylna Superwinch EP 9.0, 
 • blokada mostu, zabudowa wewnętrzna do spania dla 2 osób,
 •  namiot dachowy James Barroud dla 2 osób, 
 • lodówka sprężarkowa, webasto, cb radio, przetwornica 220V, gniazda usb, 
 • dodatkowe oświetlenie led,
 •  zadaszenie przeciwdeszczowe Quechua.

Nissan Patrol Y60 4.2 D

LULEK

 • opony Hankook Dyna Pro MT – przód, Federal Couragia MT – tył 33×12,5r15, 
 • wyciągarka Warn M15000, 
 • blokada mostu, 
 • namiot dachowy Mudmaster 4 -osobowy, 
 • zabudowa wewnętrzna  do spania dla 2 osób, 
 • lodówka sprężarkowa, cb radio, webasto, przetwornica 220V, gniazda usb,
 • roleta przeciwdeszczowa Campus, dodatkowe oświetlenie led.

Nissan Terrano I 2.7 TDI

TEŚCIU

 • opony Kumho KL71 MT 32x11r15,
 •  wyciągarka More 12000 lbs,
 •  blokada mostu lsd, 
 • dodatkowe oświetlenie led, 
 • cb radio, 
 • zabudowa wewnętrzna do spania dla 2 osób, 
 • namiot dachowy dla 2 osób,
 •  lodówka 12v, 
 • przetwornica 220V, 
 • gniazda usb, 
 • roleta przeciwdeszczowa ARB

Więcej informacji na temat wypożyczalni samochodów 4×4 oraz wypożyczalni sprzętu biwakowego znajdziecie TUTAJ

KONTAKT

Marcin Francuz

+48 509 570 840
franc@adrenalinka.pl

Zuzanna Zaraś

+48 531 956 486
zuzka@adrenalinka.pl