Z-Konwój
Długosiodło

11 maja 2024

Z Konwój Długosiodło to jednodniowa lub dwudniowa impreza off road przeznaczona dla samochodów z grupy turystycznej i ekspedycyjnej. Z Konwój Długosiodło odbywa się na malowniczym obszarze Mazowsza oraz gmin Długosiodło i Rząśnik. W czasie wędrówki napotkamy przepiękne pejzaże Puszczy Białej, zwiedzimy kilka miejsc związanych z historią II wojny światowej ( m.in. mogiłę Tadeusza Zawadzkiego ps. „Zośka” , mogiły partyzantów AK i BCh poległych w bitwie pod Pecynką ) a także pokonamy troszkę przeszkód terenowych. Będziemy wzajemnie sobie pomagając, pokonywali ośnieżone podjazdy, trawersy i zagubione leśne dukty. Dla spragnionych mocniejszych wrażeń natury off road, przewidziane są zajęcia fakultatywne na torze 4×4 oraz możliwość pokonania błotnych wyzwań terenowych. Okolice Długosiodła i Rząśnika to naprawdę piękne tereny otoczone Puszczą Białą i dorzeczem Narwi. Warto więc więc spędzić aktywny terenowo weekend w naszym towarzystwie.

TRASA: ŁATWA

drogi szutrowe, koleiny, brody, torowanie (zimą).

SPRZĘT

opony AT/MT minimum 29 cali, wyciągarka- wskazana, snorkel, sprzęt 4×4, łopata, CB radio

LOGISTYKA

typ wyprawy – kolumna

ZAPISY

Zapisy na imprezę drogą mailową biuro@adrenalinka.pl,
lub telefonicznie +48 509 570 840
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska kierowcy wraz z numerem telefonu kontaktowego, marki i nr rejestracyjnego pojazdu.

KOSZTY:

400 zł – 1 dzień; 600 zł – 2 dni od 2 -osobowej załogi.
W przypadku udziału większej ilości osób w samochodzie będziemy prosili o samodzielne uregulowanie rachunku w zajeździe.
Płatne przelewem na 5 dni  przed rozpoczęciem imprezy na konto:
Marcin Francuz ul.Piękna 44/6d Warszawa
ING Bank Śląski 73 10501038 100000 231667 3025
z dopiskiem: Z Konwój Długosiodło

BAZA:

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia imprezy :
Poniatowskiego 22, 07-210 Długosiodło, Polska