Z Konwój Pomorze

Leśne Sekrety

30 maja - 02 czerwca 2024

Dzięki naszym terenowym przyjaciołom z malutkiej wioski leżącej na Pomorzu Zachodnim, możemy zaproponować miłośnikom jazdy terenowej unikalny Z Konwój będący kwintesencją jazdy terenowej, połączonej z bajkowymi i niedostępnymi dla zwykłych śmiertelników walorami krajoznawczymi.

Naszą bazą będzie dobry hotel a w czasie trzech dni jazdy czekają na nas atrakcje w postaci pięknych bukowych wąwozów, grobli wiodącej nad zagubione jezioro, przejazdu ponad 400 metrową rzeką, przeprawy na  terenie przypominającym okolice jeziora Ładoga a także kilka ciekawostek historycznych z okresu osadnictwa niemieckiego. Ten Z Konwój to creme de la creme dla fanów wyzwań terenowych.

Proponujemy utworzenie dwóch grup. Turystycznej i Ekstremalnej. Załogi z grupy Turystycznej będą zwiedzały piękne i ciekawe okolice (historia pociągu pancernego, oflag jeniecki żołnierzy belgijskich, Borne Sulinowo) wykorzystując sporo przeszkód terenowych a załogi z grupy Ekstremalnej skoncentrują się głownie na jeździe w wymagającym terenie.

Do każdej z grup możemy zaprosić maksymalnie 7 załóg!

Turystyka 4x4 Polska

TRASA: ŚREDNIA/TRUDNA

Koleiny, sekcje błotne, rzeka, wąwozy, przeprawa

WYPOSAŻENIE:

Opony MT 32-35 cali, wyciągarka, snorkel, cb radio

LOGISTYKA

typ wyprawy – kolumna

ZAPISY

Zapisy na imprezę drogą mailową biuro@adrenalinka.pl,
lub telefonicznie +48 509 570 840
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska kierowcy wraz z numerem telefonu kontaktowego, marki i nr rejestracyjnego pojazdu.

turystyka 4x4

KOSZTY:

1200 zł od załogi płacone na 10 dni przed terminem imprezy.
Konto do wpłat:
Marcin Francuz  Warszawa
ING BANK 73 105010381000002316673025
tytułem: Z Konwój Pomorze

Scroll to Top