Z Konwój

Suwalszczyzna

19-21 kwietnia, 23-25 sierpnia 2024

Szlakami rajdu Zmota Challenge

Z- Konwój Suwalszczyzna jest kameralną towarzyską imprezą przeprawową z elementami turystyki i krajoznawstwa. Impreza odbywa się na terenach legendarnego rajdu przeprawowego Zmota Challenge czyli w okolicach Rutki Tartak, Wiżajn i Szypliszek na północnej Suwalszczyźnie. Ze względu na charakter imprezy możemy zaprosić tylko 7 załóg. Tyle bowiem wynosi wydolność naszej bazy pod warunkiem zakwaterowania w dwuosobowych pokojach. Zapraszamy na Suwalszczyznę jesienią i wiosną, aura zgotuje nam zapewne przeróżne niespodzianki ale terenu na pewno nie zabraknie.
Dodatkowym walorem Z-Konwoju są na pewno kameralne wieczorki towarzyskie, podczas których wspominamy dawne edycje Zmoty, oraz kosztujemy miejscowych specjałów kulinarnych i spirytualiów (-;

TRASA: TRUDNA

drogi szutrowe, koleiny,  wąwozy, brody, torowanie.

SPRZĘT

opony MT minimum 32 cale, wyciągarka, snorkel, sprzęt 4×4, kompresor, części zapasowe, narzędzia, trapy, łopata, CB radio

LOGISTYKA

typ wyprawy – kolumna

ZAPISY

Zapisy na imprezę drogą mailową biuro@adrenalinka.pl,
lub telefonicznie +48 509 570 840
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska kierowcy wraz z numerem telefonu kontaktowego, marki i nr rejestracyjnego pojazdu.

KOSZTY:

800 zł od załogi – niezależnie od ilości osób w pojeździe, płatne na 10 dni przed rozpoczęciem imprezy.
Konto do wpłat:
Marcin Francuz Warszawa
ING BANK 73 105010381000002316673025
tytułem: Z Konwój Suwalszczyzna

HARMONOGRAM:

Przygotowaliśmy dwie trasy terenowe. Pierwsza z nich to dwie około 5 km pętle w wymagającym terenie. Będą liczne zjazdy, podjazdy, trawersy i sporo błota i być może śniegu. Jedziemy konwojem więc wzajemna pomoc będzie nieodzowna. Drugi dzień to malownicza włóczęga po około 40 km trasie, w czasie której będziemy podziwiać suwalskie krajobrazy i atrakcje turystyczne. Na pewno nie zabraknie również zasypanych śniegiem lub błotnych ścieżek i kilku niespodzianek w terenie.