Zapisy i nr startowe
PRZYGODA
1. Patryk/Paweł- Daihatsu Feroza
2. Piotr S/Marcin - Suzuki Samurai
3. Mariusz K/Hubert J - Nissan Patrol
4. Krzysiek Skor... Jeep (sobota)
5. Andrzej/Daniel- Suzuki Vitara
KONIEC
TURYSTYK
1. Paszczak/Maciek- Suzuki Samurai (g)
2. Bobon/Waldek - Uaz
3. Grzegorz/Piotr- Suzuki Vitara
4. Michał Sko - Samurai
KONIEC
EKSTREM
1. Piotrek/Marcel- Suzuki Trocina
2. Czarek/Adam- Jeep Cherokee
3. Michał Sztyk/Eryk - Toyota "Obrzyn"
2. Leon/Irek- Suzuki Samurai (g)
5. Marcin/Andrzej - CanAm Maverick
KONIEC
Zmota Sprint Skarboszewo 16-17.04
Moderator: franc
-
- Posty: 9
- Rejestracja: 6 września 2018, o 08:43
Re: Zmota Sprint Łaskarzew 16-17.04
My z Marcelem rowniez bedziemy. Prosze nas wpisac
Re: Zmota Sprint Skarboszewo 16-17.04
Marcinku , ja z Waldusiem w Turystyku , kaska poszła
Re: Zmota Sprint Skarboszewo 16-17.04
WYNIKI
PROTO
1. Michał Sztyk Szymański/Eryk Milanowski- Toyota Obrzyn - czas łączny 22
2. Marcin Słomka/Artur Kasprzycki - CanAm Maverick- czas łączny 21
EKSTREM
1. Piotr Rechnio/Marcel Kocela- Suzuki Trocina - czas łączny 32.40
2. Paweł Chotnicki/Ireneusz Prażmo- Suzuki Samurai - czas łączny 76
nk.Cezary Dorocki/Adam Siwiec - Jeep Cherokee- DNS
TURYSTYK
1. Jan Pietraszek/Maciej Sawicki - Suzuki Samurai- czas łączny 9
2. Grzegorz Wawrzynowicz/Piotr Ptasiński - Suzuki Vitara- czas łączny 19.33
3. Michał Skorut/Grzegorz Przawa -Suzuki Samurai- czas łączny 62
4. Marek Soboń/Waldemar Niezabitowski- Mitsubishi Pajero- czas łączny 70
PRZYGODA
1. Andrzej Starak/Daniel Blak- Suzuki Vitara- czas łączny - (-60)
2. Piotr Słowik/Marcin Klukiewicz-Suzuki Samurai- czas łączny - (-52)
3. Patryk Jackiewicz/Paweł Szeląg-Daihatsu Rocky - czas łączny - (-48)
4. Krzysztof Skorupski/Tomasz Skorupski- Jeep Wrangler- czas łączny -(-16)
5. Mariusz Kotur/Hubert Jarzynka- Nissan Patrol- czas łączny- 44
i trailer filmowy:
https://www.youtube.com/watch?v=e8LIjPU3xd0
PROTO
1. Michał Sztyk Szymański/Eryk Milanowski- Toyota Obrzyn - czas łączny 22
2. Marcin Słomka/Artur Kasprzycki - CanAm Maverick- czas łączny 21
EKSTREM
1. Piotr Rechnio/Marcel Kocela- Suzuki Trocina - czas łączny 32.40
2. Paweł Chotnicki/Ireneusz Prażmo- Suzuki Samurai - czas łączny 76
nk.Cezary Dorocki/Adam Siwiec - Jeep Cherokee- DNS
TURYSTYK
1. Jan Pietraszek/Maciej Sawicki - Suzuki Samurai- czas łączny 9
2. Grzegorz Wawrzynowicz/Piotr Ptasiński - Suzuki Vitara- czas łączny 19.33
3. Michał Skorut/Grzegorz Przawa -Suzuki Samurai- czas łączny 62
4. Marek Soboń/Waldemar Niezabitowski- Mitsubishi Pajero- czas łączny 70
PRZYGODA
1. Andrzej Starak/Daniel Blak- Suzuki Vitara- czas łączny - (-60)
2. Piotr Słowik/Marcin Klukiewicz-Suzuki Samurai- czas łączny - (-52)
3. Patryk Jackiewicz/Paweł Szeląg-Daihatsu Rocky - czas łączny - (-48)
4. Krzysztof Skorupski/Tomasz Skorupski- Jeep Wrangler- czas łączny -(-16)
5. Mariusz Kotur/Hubert Jarzynka- Nissan Patrol- czas łączny- 44
i trailer filmowy:
https://www.youtube.com/watch?v=e8LIjPU3xd0