Poznaj Polskę z innej strony

TransPolonia została pomyślana jako impreza wybitnie przygodowo-turystyczna. Oferta skierowana jest przede wszystkim do wielbicieli długich włóczęg, ludzi ciekawych nowych doznań, oraz uczestników gotowych na spędzenie tygodnia we własnym aucie. Bardzo pochlebne komentarze po ponad 60 turnusach transpolonijnych włóczęg po Polsce utwierdziły nas, że mieliśmy wspaniały pomysł i dobrze go realizujemy.
Wyjazdy realizujemy od 2007 roku i od tej pory gościliśmy na naszych trasach ponad 370 załóg z Polski i zagranicy.
W 2017 roku udało nam się zrealizować projekt TerraPolonica – połączenie tras naszych wypraw dało w sumie 3600 km. turystyczno-terenowej wyprawy dookoła Polski.
TransPolonia to wyprawa przygodowa z elementami 4×4 co oznacza, że trasę może pokonać każdy samochód, nawet typu suv, bowiem wszystkie trudniejsze odcinki posiadają stosowne objazdy. Wyjazd przeznaczony jest dla całych rodzin, również dla mniej zaawansowanych załóg, które przy okazji poznania piękna polskiej ziemi chcą również udoskonalać swoje rzemiosło i doświadczenie terenowe oraz zawrzeć nowe przyjaźnie. Wszak wspólne pokonywanie terenowej trasy a także wieczory, nierzadko z regionalnymi napitkami stanowią doskonałą ku temu okazję. Zorganizowaliśmy przygodę, która przybliży uczestnikom piękno polskiej ziemi, zawiedzie ich do mało znanych miejsc i atrakcji turystycznych. Wykorzystujemy do tego celu przede wszystkim drogi boczne, szutrowe i gruntowe tak aby przez kilka dni oderwać się od monotonii codziennych, miejskich zajęć. Zmieniający się jak w kalejdoskopie krajobraz, dziesiątki zabytków, pomników przyrody a także różnorodność kultur pozwolą uczestnikom na wyniesienie z naszej przygody niezapomnianych wrażeń. TransPolonia na stałe gości już w kalendarzu off roadowym w Polsce i jest dobrą alternatywą dla imprez typowo sportowych.
Polska jest pięknym krajem, kryjącym w sobie wiele tajemnic oraz cudownych pejzaży, wystarczy tylko trochę sprzętu biwakowego, chęci do poznania niesztampowych miejsc, a drzwi do terenowej przygody staną przed Wami otworem.

Scroll to Top